Eerlijk gezegd zou dit ook teveel geweest zijn, omdat Bieslo zeker in de eerste helft de betere ploeg was. Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen Nunhem en met steun van de supporters moet dit tot een positief resultaat kunnen leiden. De wedstrijdbal werd deze zondag geschonken door: Café-zaal de Karklingel Wanssum 3- Oostrum 5 2 - 5 (0 -3) Wanssum 3 was in dit duel geen tegenstander waarvan je kunt zeggen, dat is een graadmeter. Oostrum speelde met een geïmproviseerd elftal. Gezien de vele afwezigen (4 man voor het 3e en 1 voor het 4e 2 afwezigen) speel de Oostrum vooral het 1e half uur fantastisch. Constant werd de vrije man gevonden en Wanssum werd geheel weggespeeld. Al na 3 minuten verkeek de Wanssum-goalie zich op een hoge voorzet en W. v. Dijck was er als de kippen bij om 0 -1 tegen het net te tikken. Nog geen zes minuten later werd gelegenheidspits M. v. Rhee goed gelanceerd en zulke kansen laat deze niet onbenut 0-2. Wanssum probeerde zich te herstellen doch kon het spel- tempo duidelijk niet volgen. H Jeuken dook met bal en al in de grote ruimte en rondde koel af, 0-3. Aangezien de 30 minuten toen nog niet bereikt waren dacht iedereen aan een monsterscore. Oostrum liet de touwtjes vieren en het spelpeil zakte be hoorlijk. Na de rust schakelde Oostrum nog een keer terug en Wanssum kon wat in de 51e minuut terugdoen, 1 - 3. Hierna was het weer de beurt aan Oostrum. M. v. Rhee, de Nederlands/Australische spits, maakte zijn faam weer waar door attent te reageren op het grabbelen van de Wanssum- goalie, 1 - 4. Hierna was het weer 20 minuten klutsvoetbal totdat in de 76e minuut H. Jeucken alleen op doel afging en de goal aan H. Achten "gunde". Kort voor tijd mocht Wanssum nog wel 2 - 5 scoren, maar meer zat er niet in. Al met al een nuttige oefenstage voor de klassieker der klassiekers, volgen de week tegen Venray. Leo, Math, Theo en Rob bedankt voor de goede in zet. Broeder Newin Veteranen VVO Uitslag zaterdag 25-10-97 VVO - Swolgen 0-3 Programma zaterdag 1-11-97 DIS -VVO Aanvang: 15.30 uur Vertrek: 14.55 uur VVO -Swolgen 0-3(0-2) Oostrum leek de lijn van de vorige week door te zetten. Althans het eerste kwartier, waar we kans na kans kregen. Langzaam herstelde Swolgen zich en in de zestiende minuut wisten ze dit om te zetten, middels een afstand- 14

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14