Terwijl u deze woorden leest, is God bij U! "Wij geloven in God, maar hoe vaak staan we erbij stil? We gaan regel matig naar de kerk, bidden bij het eten, opstaan en slapen gaan. Natuurlijk denken we dan aan God. Maar de rest van de dag? Gaan we dan zo op in ons dagelijks werk, thuis of bij de baas, dat we geen tijd hebben om aan God te denken? Ook dan is het goed om van tijd tot tijd aan deze woorden te denken: Terwijl u deze woorden leest, is God bij U. Ook als we deze woorden lezen tijdens ons werk, terwijl we in de tuin bezig zijn, tijdens een gesprek met de buren, vul maar in... God is altijd bij ons. Een gedachte die in eerste instantie misschien vreemd voor komt, maar waar we vaker aan zouden moeten denken. Niet alleen als wij aan God denken, maar ieder moment van ons leven staat Hij naast ons, klaar om ons bij te staan als wij moeilijkheden hebben, troost te geven als wij bedroefd zijn, kracht te geven als wij ziek zijn of vermoeid. Hij is er altijd voor ons, ook als wij niet aan Hem denken. Die woorden: Terwijl u deze woorden leest, is God bij u, heb ik op een briefje ge schreven en draag ik sindsdien altijd bij me. Misschien is het voor u ook goed om deze woorden in te lijsten en op te hangen, bijvoorbeeld in de gang. Zodat u steeds als u weggaat of thuis komt weet dat u niet alleen bent, dat God bij u is. Om te delen in vreugde en verdriet. Kijk vaak naar deze tekst, en overdenk dan dat u een Vriend hebt, die altijd voor u klaar staat". De Stem van Sint Hubertus, Maastricht) Als God U nog iets zegt, moet dit stukje u wel aanspreken, U zult zich nooit meer alleen voelen maar gesteund door iemand die het allerbeste met U voorheeft, die niet alleen beloften doet maar het ook waar maakt. Hij de Almachtige, de Algoede God! Volop vreugde en dankbaarheid om 'n kind, om 'n derde kind! De rust in het vreedzame Boshuizen wordt 'n tijdje doorbroken door kinder geschrei, 'n huilend kind, maar 'n huilen dat niet ergert maar gelukkig maakt en vreugde brengt, want dit huilen is 'n teken dat het een beetje moet wen nen aan de grote overgang van de warme geborgenheid in de moederschoot naar de grote wereld. Dezer dagen kwam 'n trotse en gelukkige vader, nog laat in de avond, hij kon niet langer wachten om mij 'n vreugdevol nieuws mee te delen, dat hun gezin weer uitgebreid was met 'n derde kind. En die trotse, gelukkige vader was Wien Staaks van Rosmolenweg 5. Wien en Anita Staaks-van Zwamen zijn de overgelukkige ouders van hun derde kind, een dochter "ILSE", zusje van Elma en Anouk. Twee mensen, Wien en Anita, zielsgelukkig met elkaar en met Elma en Anouk, en dit geluk wordt nu nog vergroot door dit Goddelijk geschenk 12

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 12