Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Familie Gloudemans Zondag 08.30 u. Marly Schlepers, Danielle Wijnen, Linda Custers, Susan Felder 10.00 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp, Annemiek Moraal Collecte Wereldmissiedag In dit weekend in alle H. Missen collecte voor de Missie, Hartelijk aanbevolen. 'n Wonderlijk geschenk! 'n Goddelijk geschenk! Deze week vond ik in m'n brievenbus het 22ste geboortekaartje van dit jaar van Oostrum. Het kwam van de dolgelukkige ouders Gemma en Ben Ruhl, van Jofferspas 15. Zij konden ons het blijde en heerlijke nieuws meedelen dat zij vader en moeder waren geworden van 'n tweede kind, 'n dochter "FENNE", zusje van Thijn. Negen maanden is naar dit kind uitgekeken, maanden vol verwachting, maanden waarin van alles is gebeurd, fijne maanden, spannende ogen blikken, en dan op 8 oktober de vervulde verwachting; ze werden er stil van, om zo iets moois, zo klein, maar in hun ogen zo iets geweldig groots... ons kind... ons eigen kind, vrucht van onze wederzijdse grote liefdeen dan wordt die stilte doorbroken door grote vreugde en door 'n grote dankbaar heid in hun hart, met of zonder woorden, tegenover God. Want voor hen is FENNE ook 'n goddelijk geschenk. Jullie kind.... jawel! Maar zó levend, zó werkelijk als het daar in jullie armen ligt, hadden jullie het zelf nooit kunnen maken. Het maakt in feite deel uit van 'n groot wonder. Het kwam toch regelrecht uit Gods handen, ook al hebben jullie het bewust gewild. 'n Goddelijk geschenk en dus ook 'n kostbaar geschenk, probeer dat nooit te vergeten. Gemma en Ben willen daarom ook het beste voor hun kind en daarom ook hun vraag voor het doopsel. De vraag naar het doopsel heeft veel te maken met de levensinstelling van de ouders, met de wijze waarop zij met elkaar door het leven gaan. Het kind heeft er zelf niet voor gekozen, kan er zelfs nog niet eens voor kiezen, maar de ouders kiezen zoals ze in de kinderjaren zoveel keuzes voor het kind zullen maken. En omdat Gemma en Ben ervan overtuigd zijn dat het geloof voor hen 'n grote waarde heeft in het leven, willen zij hun kind niet alleen voorgaan in dat geloof, maar dat geloof ook overbrengen en overdragen aan hun kind, te beginnen met het doopsel, het kind in Gods handen leggen, Zijn genade en bescherming afsmeken over FENNE.

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5