Vitesse 6 - Oostrum 5 2-2 (0-0) Het wordt saai maar Oostrum liet weer punten liggen. Tegenstander Vitesse was duidelijk te hoog ingeschat. Howel Vitesse goed tegenstand bood, was Oostrum de echt voetballende ploeg. Daar waar het bij Vitesse kick and Rush was combineerde Oostrum via goed samenspel richting Vitesse doel. Echt uitgepeelde kansen kwamen er alleen van Oostrum-zijde, maar het vizier stond weer niet scherp. Vitesse was alleen gevaarlijk toen een afstandschot van richting werd veranderd. De Brilstand stond ook bij rust op het bord. Na de rust, hetzelfde beeld, Oostrum voetbalde, Vitesse Rende In de 54e min. leverde dit rendement op toen de Vitesse-spits na een klutsbal, ineens uithaalde en 1-0 was een feit. Oostrum moest nu nog meer komen en Vitesse kwam behoorlijk onder druk. In de 65e min. bezweek Vitesse H. Jeucken legde de bal in de zestien en de bal kon alleen met de hand gekeerd worden. De terecht toegekende pingel werd door P.V. Abswoude koelbloedige benut, 1-1 Lang kon Oostrum hiervan niet genieten, want nog geen 2 minuten later werd een defensie-fout door Vitesse afgestraft, 2-1 Oostrum zette hem nu in de overdrive en ging op jacht naar de gelijkmaker. Maar bij het groter worden van de druk, werd ook de iritatie groter. Enkele voorvallen uitgezonderd bleef het sportief. Ook nu bewees Vitesse dat het waneer het onder druk komt te staan de defensie zeer labiel is. Opnieuw waren er enkele goede kansen maar weer geen succes, tot in de 81e min. H. Jeucken legde eencorner bij de 2e paal waar H. Hofman (echt waar) prachtig inkopte 2-2. Oostrum Rook z'n kans en trok nog eens alles uit de toverdoos. Helaas zaten er geen doelpunten meer in zodat 2-2 ook de eindstand was. Volgende week hopen we tegen Milsbeek weer eens de zoete smaak van de overwinning te proeven, (aanvang 10.00 uur aan de Sparredreef. Broeder Newin. Veteranen VVO *Uitslag Zat 4-10-97 RKDSO- VVO 2-1 Programma zat 11-10-97 VVO-SVEB Aanvang 16.00 u RKDSO- VVO 2-1 (0-0) Lomm stond bij ons bekend als een goede tegenstander, en dat waren ze vandaag ook weer. De eerste helft ging het mooi tegenelkaar op. RKDSO had het meeste balbezit, maar weinig doelrijpe kansen. VVO deed het niet beter vandaar dat we met 0-0 de rust ingingen. Via de rust moest Oostrum even wennen aan de situatie, ontstaan door de wissel van onze voorstopper. In een tijd van niks was het 2-0 voor RKDSO, beide keren door de spits die te veel ruimte kreeg. Oostrum hervond zich maar moeilijk en het duurde tot 15

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 15