PR IS HARMONIE om^öVf°OOSTRUM Zaterdag 4 oktober. 09.30 uur. Oud papier ophalen. Papierophalers: K. Op den Camp, I. Camps, G. Janssen, E. Schuurmans, P. Pijpers, T. Pluk, W. Pluk, M. Poels, J. Theeuwen, F. van de Venne, A. Swemers, P. Derksen, M. Kempen, F. Basten. Zondag 5 oktober. Gemeentetournooi Ysselsteyn. Verzamelen bij gemeenschapshuis 13.20 uur.; Vertrek 13.25 uur. 13.55 uur. Optreden orkest. 14.35 uur. Optreden Tamboerkorps. Maandag 6 oktober. 19.00 uur. Repetitie leerlingenorkest. 20.00 uur. Repetitie Orkest (gehele orkest, geen groepsrepetitie) Woensdag 8 oktober. 18.30 uur. Leerlingen tamboerkorps. 19.30 uur. Repetitie tamboerkorps. Donderdag 9 oktober. 20.15 uur. Bestuursvergadering. Agenda oktober. 11 oktober. Concert Vrienden van de Harmonie. 19 oktober. 25-jarig bestaan Eikenhofkapel. 25 oktober. Donateursaktie. Muziektournooi Venrayse Muziekkorpsen op zondag 5 oktober. Het tournooi wordt dit jaar gehouden in Ysselsteyn in de feesthal, gelegen tegenover het sportpark, Ysselsteynseweg 79. Het wordt georganiseerd onder auspiciën van de Federatie van Muziekgezelschappen in de Gemeente Venray door Fanfare "De Peelklank", die dit jaar haar 50-jarig bestaan viert. De stukken worden beoordeeld door jury-lid Jos Stoffels uit Thorn. Onze harmonie treedt op om 13.55 uur, om 14.35 uur gevolgd door het tamboerkorps, ledereen is welkom om te komen luisteren en de entree is gratis. Ophalen oud papier Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 uur haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u het oud papier goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Gezien de nog steeds groter wordende hoeveelheid aan papier, willen wij samen met u proberen of het mogelijk is om het papier zoveel mogelijk per straat op één plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat), zodat het ophalen ondanks meer papier toch binnen een redelijke tijd gedaan is. Wij rekenen op uw medewerking. Alvast bedankt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OPGERICHT» I -1918

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3