Oostrum 5 - Stormvogels 3 0-0 Op papier was er tegen deze tegenstander geen enkel, laat staan 3 punten mogelijk. In het begin liet Stormvogels dit ook duidelijk merken. De oranje wervelwind kreeg enkele goede kansen, maar helaas Th. Kessels was vandaag in bloedvorm. Na een kwartier kreeg Oostrum wat meer greep op de tegenstander en er ontwikkelde zich een leuke gelijk opgaande strijd met weinig kansen. Dat het bij rust nog 0-0 was, was alleen te wijten aan het falen van de tegenstander in het eerste kwartier. P. v. Abswoude en C. v.d.Hoogenhof hadden ook geen geluk. Na de rust werd het een stuk leuker. Kansen over en weer, maar de beste en grootste kansen, waren nu voor de roodwitten. Buiten het veld steeg de bloeddruk bij menig toeschouwer geregeld, tot ver boven de normale waarden en in het veld gingen vertwijfeling en opluchting hand in hand. Niet te missen kansen werden toch gemist. En zo bleef deze thriller, de volle 90 minuten voortduren. 0-0 was dan ook een juiste puntenverdeling, maar 6-6 was ook volgens de goedleidende referee, leuker geweest. Beide ploegen waren dan ook tevreden na afloop. H. Holierhoek zei het na afloop van de wedstrijd op de persconferentie in de juiste bewoording: vooraf hopen we op een punt, achteraf stiekem balen van de verloren punten. Hierbij wil ik mij voor deze week aansluiten. Volgende week het volgende karwei; dan uit op Monnikhuizen. Broeder Newin I Donderdag 9 oktober 1997 komen onze leden rond 18.00 uur I loten aanbieden. U steunt hun club door ook een lot te kopen!!!! Doe mee met de Grote Club-Aktie!!!!!!!! I Bij voorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum I Zonder Uw steun kunnen we niet. Deze aktie betekent voor ons een noodzakelijke financiële steun. Helpt U onze I korfbalsters van de loten af???? Donderdag 9 oktober 1997. Wij rekenen op Oostrum. I Bij voorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum I n j ~i j 17

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 17