Voor ouderen en gehandicapten parkeergelegenheid op het Schouwburg plein. Busreis naar Schinnen Bij voldoende belangstelling gaat de reis door op maandag 3 november 1997. Programma; 09.00 uur vertrek bij het Gemeenschapshuis 10.00 uur bezoek stroopfabriek in Schinnen 12.30 uur bezoek aan overdekt winkelcentrum Makado in Beek 16.00 uur terugreis met onderweg een gezamenlijk diner Kosten 46,50 per persoon. Opgave voor deelname voor 15 oktober bij dhr. J. Derks, telefoon 581 398. Bibliotheek aan huis De bibliotheek Venray opent de mogelijkheid voor ouderen en gehandicapten die niet zelf naar de bibliotheek kunnen komen om boeken te halen en deze aan huis bezorgd te kunnen krijgen. Wilt U hierover inlich tingen bel dan de bibliotheek tel. 581 970 en vraag naar de contactpersoon. 50+ Beurs in de Jaarbeurs te Utrecht Op 10,11 en 12 oktober worden voor de vijfde keer de jaarlijkse ouderen- dagen georganiseerd. Voor alle 50 plussers zeer interessant, zie de aan kondigingen in de dagbladen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Er zijn nog enkele plaatsen vrij op woensdag van 9.00 - 10.00 uur in Oostrum. Voor meer info bel Chantal Janssen: tel. 0478 - 588 549. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Up With People komt naar Venray Van zondag 12 tot donderdag 16 oktober zal Venray een internationaal tintje krijgen: 130 Jongelui uit o.a. Ecuador, Frankrijk, Amerika, Zwitserland, Canada, Venezuela, die Up Wl^ °eoP e' een jaar lang door de wereld reizen met de musical groep Up With People, zullen in dit dorp te gast zijn. Up With People werd in de jaren 60 in Amerika opgericht en heeft als doel meer begrip voor eikaars cultuur te creëren. De deelnemers wonen tijdens hun toernee in gastgezinnen en doen activiteiten in de gemeenten om zo andere culturen beter te leren kennen. In elke stad waar de groep komt, treden zij op met de musical The Festival'. In Venray zal deze twee en half uur durende show met veel internationale liederen en dansen te zien zijn op woensdag 15 oktober in sporthal "De 11 AEROBIC:

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 11