09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. (Met Rozenkransgebed). Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Poels-Janssen, Thei Hendrix, overl. leden van de voormalige Bakkersvereniging van Venray, overl. ouders van Arsen-Loonen, Aleida Claessens-Teeuws en Albert Claessens, Wim Keijsers, Pierre Wolters, overl. ouders Janssen- Peeters, Lies Janssen-Wolters. (Gregoriaans koor van Tilburg. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Noud v.d. Mortel, Frank Janssen, Frank Frederix, Rick Op den Camp. Zondag 08.30 u. Mieke van Bracht, Linda Custers, Brandy van Dyck, Susan Felder. 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp. Oktobermaand - Rozenkransmaand Het gebed waar Maria al zo vaak om gevraagd heeft o.a. in Lourdes, Fatima, Banneux, om vrede in de wereld, om vrede in onze gezinnen om vrede en rust in ons binnenste want dat alleen maakt ons echt gelukkig. Als we O.L. Heer niet los laten, laat O.L. Heer ook ons niet los. Goed om daar 'ns over na te denken en nog beter om het daarna ook te doen. Weer twee bijzonder gelukkige families. Gefeliciteerd! Twee geboortekaartjes op mijn bureau. Ik moet eerlijk toegeven dat mijn gelukwensen in het Oostrums Weekblad wel erg laat komen, maar het ging ook moeilijk eerder; ten eerste vanwege mijn verblijf in Lourdes dat mij bijzonder goed heeft gedaan en vervolgens het overlijden en de uitvaartdienst van mijn broer. Toch wil ik deze geboortekaartjes, die ik zeer op prijs heb gesteld, niet onbeantwoord laten. Beter laat dan nooit. Het ene geboortekaartje kwam van Ingrid en Bert Linskens van Vlasakker 12. Zij deelden ons mede dat zij een gelukkige en trotse vader en moeder zijn geworden van een derde kind, "THIJS" broertje van Job en Fieke. Het andere geboortekaartje kwam van Gerwin en Jos Euwes van Kloosterstraat 17. Zij zijn de gelukkige en trotse ouders geworden van een dochter met de heerlijke naam: "NAOMI". Vlak achter de pastorie ligt de speelplaats van de kleuters van onze school. Dat is een rijkdom voor mij. Ik kijk veel en graag naar die kleuters wanneer ze aan het spelen zijn in en rond die zandbak. Kleine kinderen zijn zo heerlijk, ze zijn zo spontaan, zo echt zichzelf, zo

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5