Wie kan de premie aanvragen? In principe kan de premie ten goede komen aan alle verenigingen en orga nisaties van bewoners in een kern met minder dan 3000 inwoners. Uiteraard alleen als die kern in de Peel is gelegen en de gemeente deelneemt aan het Peelproject. Dit laatste is voor "Venray" het geval. Een willekeurige selectie van aanvragers, die hiervoor in aanmerking kunnen komen: een dorpsraad, de ouderenvereniging, een zangkoor, de harmonie, een sportvereniging, de Zonnebloem enz. Vanzelfsprekend dient de aanvraag vergezeld te gaan van een goede omschrijving van het plan cq activiteit. Alle aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. Ons advies is dan ook: dien zo snel mogelijk een aanvraag in; dat vergroot Uw kans op sukses. Uw schriftelijke aanvraag dient te worden gericht aan: Projectleider Leefbaarheid in de Peel, de heer Drs. H. Derks, Postbus 605, 6040 AP Roermond. tel. 0475 - 332 073. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de voorzitter of secretaris van de dorpsraad resp. H. Holtackers 583 803; J. Jansen 583 555. De Dorpsraad wenst U veel sukses. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 27 september - 5 oktober Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u Piet Verheijen, Nel Basten-Janssen, overl. ouders Tijssen-Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders de Kleijn- Herregraven. Mie Staaks-Hermans. 10.00 u. Overl. ouders Volleberg-Litjens, overl. ouders Camps- Willems, Giel Vennekens en echtgenote en weder- Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. 19.30 u. zijdse familie. (Herenkoor). Tot bijzondere intentie. Petronella Camps-v.d. Voort. Tot intentie van de O.V.B. Woensdag 09.00 u. Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag Vrijdag 19.00 u. 09.00 u. Plechtig Lof met Rozenkransgebed. (Gem.koor) Voor 'n overleden broer. (Met Rozenkransgebed) Eerste vrijdag van de maand 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven.

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3