Meisjes/Damesvoetbal VVO Op vrijdag 26 september a.s. om 18.30 u. gaan we van start met de eerste training. Bij deze wil ik jullie (leden) hiervoor van harte uitnodigen. Laat even aan Maud Lepsi (tel. 586 780) weten of je komende vrijdag aanwezig kunt zijn. Tot vrijdag met vriendelijke sportgroet VVO. Eindtournooi (zondag 28 september) Beste leden Om zoveel mogelijk met ieders wensen rekening te houden, hebben wij hier en daar wat aan moeten passen. Wij hopen dat iedereen daarmee kan instemmen en wij wensen U allemaal veel tennisplezier. Wij hebben ervoor gekozen om iedereen 3 partijen te laten spelen van ongeveer 1 uur (5 minuten inspelen 55 minuten wedstrijd). Na de eerste partij is er voor iedereen koffie met vlaai in de kantine van de voetbalclub. Wij hopen erop dat de weergoden ons gunstig gezind zijn. Succes, De Tournooicommissie. Hallo jongelui Op maandag 20 oktober wordt een Herfst- dorpentoernooi gespeeld in Leunen. De deelnemende dorpen zijn Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Oirlo, Castenray, Merselo, Geysteren, Swolgen en Oostrum. Hebben jullie zin om mee te doen, geef je dan zo veel mogelijk op als koppel, waarmee bij de indeling rekening gehouden wordt. Aan ieder deelnemer wordt na afloop een herinnering uitgereikt. Lever dan onderstaand strookje en 2,50 per deelnemer tot uiterlijk 4 oktober in bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15. Opgaveformulier Herfst- dorpentoernooi. 2,50) Naam Adres Leeftijd: Koppel met (naam): Adres Leeftijd: 18

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 18