Tien minuten later was het Bas Kessels die net ingevallen een voorzet van wederom Roy Willems binnen kon tikken. De laatste goal was van Marcel Holtackers, die zag dat de keeper te ver voor zijn doel stond en met een fraaie lob de eindstand bepaalde. Zo behaalde de thuisploeg een dik verdiende overwinning en hopelijk krijgt dit resultaat a.s. zondag een vervolg in de uitwedstrijd tegen RKBVC. De wedstrijdbal werd deze zondag gesponsord door: Bouwbedrijf Joos Hoex uit Oostrum. Eigen Teletekst-pagina voor V.V. Oostrum. Binnenkort heeft V.V. Oostrum haar eigen Teletekst-pagina op TV-Gazet (kanaal 24). Op pagina 669 zullen programma's, uitslagen, mededelingen, sponsoren en andere nieuwsfeiten worden vermeld. Deze pagina met maximaal 30 subpagina's kan m.b.v. een PC en modem volledig door ons onderhouden worden. Het publikatiebord blijft altijd bepalend m.b.t. mededelingen over de wedstrijden. Heb je opmerkingen of ideeën m.b.t. dit informatie-medium neem dan kontakt op met een van onderstaande personen. Maarten Arts (582 330) of Ton Broeren (587 610). Verslag van 21-9: BW 3 - Oostrum 5 1-0 (0-0) In deze spannende wedstrijd leed Oostrum een onverdiende nederlaag. Het begon slecht voor de Rood-Witten. BW zette vanaf het begin druk op de ketel. Oostrum had het hier behoorlijk moeilijk mee en mocht van geluk spreken dat het niet binnen het kwartier met 1 of 2-0 achter kwam. Hierna hervond men zich en er ontstond een gelijk opgaande strijd met weinig echte kansen. BW speelde tot- en soms over de grenzen van het toelaatbare. De man in het zwart had echter niet zijn dag. Ruststand 0-0. Na de rust schoot BW goed uit de startblokken. De BW-spits werd vrijgespeeld en kon van 20 meter vrij aanleggen, 1-0. Hierna was het initiatief aan Oostrum en BW werd achteruit gedrukt. De tot dat moment zekere BW defensie toonde ineens scheuren. Oostrum probeerde te profiteren en kreeg steeds meer kansen. BW werd niet meer gevaarlijk BW speelde steeds harder om Oostrum af te stoppen. Dit leek niet te lukken toen H. Hofman binnen de beruchte lijnen gevloerd werd. 22 Spelers, de leiders, reserves, 't publiek en de grensrechters wachtten op het fluitje. Dit bleef echter uit tot grote ontzetting van de Rood- Witten. Daarna scoorde Oostrum toch uit een mooie combinatie tegen doch deze treffer werd niet goedgekeurd vanwege vermeend buitenspel. Zoveel onrecht en tegenslag kon Oostrum niet aan en de 90 minuten werden afgesloten met een 1-0 nederlaag. Een bittere nederlaag met een "Brussels" tintje. Oostrum verdiende een punt, BW kreeg niet het loon van de angst in 15

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 15