Nieuwe dirigent Aostrumse zangkompeneej Zoals wij reeds eerder melden heeft de Venrayse koordirigent de heer Frans Verhofstad, bij het bereiken van de 65 jarige leeftijd de kompeneej verlaten. Hij heeft 11 jaren de leiding over dit koor gehad. Onder zijn deskundige leiding is het koor geworden wat het nu is nl. een koor dat landelijk uitkomt in de ERE-afdeling. Een extra probleem bij het vinden van een nieuwe dirigent was dat de nieuwe dirigent het koor bij uitvoeringen ook moest kunnen begeleiden. Het verheugt de commissie nu te kunnen berichten dat alle onderzoeken en gesprekken hebben geleid tot de aanstelling van de heer Marcel Kuepers. Kuepers studeerde aan het conservatorium piano en orgel en als nevenvak koordirectie. Hij woont te Sevenum en is aldaar organist van de RK Kerk en tevens 2de dirigent en begeleider van het Blericks mannenkoor. De repetitieavond is i.v.m. andere verplichtingen van de nieuwe dirigent van woensdag verplaats naar de dinsdagavond. Op 2 september om 21.00 u. gaan we weer van start en op deze eerste repetitieavond zullen de leden kunnen kennismaken met Marcel. Bij de aanvang van het nieuwe verenigingsjaar met een nieuwe dirigent is het voor enthousiaste zangers het juiste moment om de knoop door te hakken en je op te geven als lid van de Aostrumse zangkompeneej. Het koor bestaat uit 18 leden t.w., 6 bassen, 4 baritons, 5 tweede tenoren en 3 eerste tenoren. Iedere aanmelding wordt toegejuicht. Zeg niet te snel "Ik kan niet zingen" laat je stem eens testen en je zult versteld staan van jezelf. Allle koorleden zullen je graag helpen de eerste stappen te zetten, en je zult spoedig thuisvoelen bij dit koor waar gezelligheid en discipline voorop staan Zet die stap nu eens en het hele koor zal je dankbaar zijn. Bestuur en leden Aostrums zangkompeneej o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- C.V. de Karklingels Op zondag 11 jannewari 1998 wört vur d'n tiende kier de vastelaovesliedjesmiddag georganisierd dur de Karklingels. U't ziet d'r nor uut dat weej vur de kommende waeke baeter waer vur ollie hebbe kunne bestelle. Weej van ozze kant hope dat dat ollie d'r nie van zal werhalde urn wat energie te staeke ien ut schrieve, zinge of componiere van en schon melodieke. Ollie beejdrage verwaachte weej dan ok roond Aostrumse kermis ien de bus. Hedde vraoge dan kunde kontakt opneme mit Bert Linskens (584079). Den kei het zien vakantie d'r toch al host opzitte. Veul zon en schik toegewenst, mar röst wat os betreft veural nie uut! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5