voor Marcel en Auke, want kinderen breng je groot voor God; daarom is 'n kind ook zo'n heel "kostbaar geschenk in je leven. Mogen Marcel en Auke erin slagen iets heel moois van het leven van JIP te maken, want het geluk en het geloof van dit kind "JIP" heeft God voorlopig in hun handen gelegd. Gedurende vele jaren zullen zij voor hun kind weg wijzers zijn. Een kind is afhankelijk van datgene wat juist door vader en moeder wordt voorgeleefd en wat zij proberen over te dragen. Daarom moeten christelijke ouders ook steeds trachten hun geloof aan hun kinderen mee te geven. Dit begint met de doop, want ouders willen dat ook God met Zijn liefde er direct vanaf het begin bij is. Veiliger en geborgener dan in Gods handen kan een kind niet zijn. Voorgaan in het geloof, is het belangrijkste wat zij hun kind kunnen meegeven. Dan hoeven zij zich nooit zorgen te maken over hun kind, God zorgt dan wel voor de rest, de zorg en het werk en het voorbeeld van de ouders laat Hij niet onbeloond. En zeker later zullen de kinderen hun ouders er altijd dankbaar voor zijn. Marcel en Auke, van harte gefeliciteerd met jullie grote rijkdom, met jullie eerste kind, met JIP. 'n Zonnige toekomst samen met JIP. uw pastoor Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 augustus Zaterdag 19.00 u. Jan Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, voor 'n behouden thuiskomst van alle vakantiegangers Mie Staaks-Hermans Voor de bedevaartgangers van Geijsteren (Zangkoor van Geijsteren), Ben Valckx Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Uit dankbaarheid (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Nel van de Berg-Linskens, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, voor 'n behouden thuis komst van alle vakantiegangers Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 9 aug. Zondag 10 aug. 19.00 u. Willem Verheijen, Luuk Gielens 08.30 u. Gebr. Kessels 10.00 u. Misdienaars van Geijsteren

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5