Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 10.00 u 09.00 u 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 16.00 u. 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 2 aug. Zondag 3 aug. Donderdag 7 aug. Overt, ouders Loonen-van Rens en Deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor 'n zieke T.e.v. Onze Lieve Vrouw Uit dankbaarheid bij "n 40-jarig huwelijk van Jan de Hoog en May de Hoog-Muyres (Gem. koor) Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven. Voor 'n goede uitslag Jan Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie 19.00 u. Annemiek Moraal, Rianne Rijshouwer 08.30 u. Frank Frederix, Luuk Gielens 10.00 u. Brandy van Dyck, Linda Wijnhoven 16.00 u. Anneke Denissen, Susan Felder Twee overgelukkige mensen - Grote vreugde en dankbaarheid! Meestal tref ik in m'n brievenbus 'n geboortekaartje aan, en dan vraag ik me vaak af: van wie kan dat zijn. Zaterdag j.l. verliep het anders. Ik kwam thuis na 'n bezoek in het ziekenhuis van 'n ernstige zieke. Ik was met m'n gedachten nog bij die zieke, die het moeilijk heeft, heel veel pijn, ik bewonder zijn geweldige geestkracht. Op de oprit zag ik 'n jongeman langs de pastorie lopen en vroeg me af: wie is dat. Maar dichterbij gekomen zag ik wel wie het was en ik vermoedde wel dat hij goed nieuws te vertellen had. Zo is nu eenmaal het leven...leed...vreugde. Die jongeman, Marcel Litjens, had het geduld opgebracht om bij de pastorie op mij te wachten totdat ik thuis kwam, want hij dacht tegen etenstijd komt hij zeker naar huis. En ik denk dat hij gewacht heeft omdat hij zo graag uiting wilde geven hoe blij en gelukkig hij en z'n vrouw Auke waren met hun eerste kind JIP. Hij kwam bij mij over als 'n trotse en overgelukkige vader. Hij zei o.a. Ik was zo boordevol geluk toen ik JIP in m'n handen mocht nemen, dat ik wel had willen uitschreeuwen... wat 'n wonder... wat iets geweldigs... maar bij zo iets groots vind je geen woorden. Dat is het gevoel van beiden ge weest - van Marcel en Auke Litjens-Poels, van Goetzenhof 29. Zij zagen hun grote wederzijdse liefde bekroond met een goddelijk geschenk, leder kind is meer dan een schepping van mensen alleen. Misschien hebben zij alleen maar kunnen stamelen: wat geweldig, wat een wonderlijk geschenk, en mogelijk kwamen bij hen ook de woorden over hun lippen "Dank U God". Een kostbaar geschenk, want het leven dat God ons schenkt is het mooiste kunstwerk dat er bestaat. Tegelijk ook 'n groot stuk verantwoordelijkheid 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3