Mini-stratenvoetbaltoernooi op zondag 24 augustus 1997 Op zondag 24 augustus a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden waar gestreden zal worden om de "Toon van Soest Troffee." De afmetingen van de speelveldjes zijn ongewijzigd gebleven, zodat ook de minder geoefende spelers moeiteloos mee kunnen spelen. Het aantal spelers blijft ongewijzigd, namelijk vier veldspelers en één doel- verdediger. ledereen, man of vrouw, die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar of ouder is kan aan dit toernooi deelnemen. Ook de leden van V.V.O. die buiten Oos trum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. De aanvang van het toernooi is ca. 12.00 uur. Een groot aantal leiders hebben zich reeds beschikbaar gesteld. Hiervoor alvast onze hartelijke dank. De leiders zullen huis aan huis aanmeldings formulieren voor dit toernooi bezorgen. Voor 14 juli a.s. kunnen deze bij de betreffende leider van de straat c.q. straten worden ingeleverd. Meedoen is belangrijker dan winnen Per straat c.q. straten kan men met meerdere teams deelnemen. Ook aan de jeugd is weer gedacht. Tevens wordt er door de jeugd van V.V.O. ge streden om de "Broeder Huijbers Troffee." Zijn er vragen, neem dan gerust kontakt op met één van onderstaande commissieleden. De eerstvolgende bijeenkomst met de leiders, scheidsrechters en commissie is op dinsdag 22 juli a.s. in de kantine, aanvang 20.00 uur. Veel succes!!!! Sjef Claessen (589 156) Tilly Rutten (582 138) Roland van Soest (512 949) Traditionele eerste training VVO Zondag 3 augustus om 11.00 uur is er weer de traditionele eerste training. Op deze training zijn alle actieve voetballende senioren leden van VVO welkom. Tot zondag 3 augustus. Prettige vakantie, namens VVO Ton de Leeuw 11

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 11