Kerkdiensten 27 juli - 3 augustus fï Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 19.00 u. 08.30 u. Mie Staaks-Hermans en Sjeng v.d. Pasch 10.00 u. Antoon Verheggen en Hendrina van Haeren, voor 'n behouden thuiskomst van alle vakantiegangers 09.00 u. Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor 'n zieke Uit dankbaarheid ter ere van O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand Uitstelling van het Allerheiligste Eerste Vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Eric Wijers en Mariëlle Lemmens (Koor Harmony) Pierre van de Venne, Truus Vande Venne-Vermeulen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u. 09.00 u. 13.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 2 aug. 19.00 u. Zondag 3 aug. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op de Camp, Frank Janssen 08.30 u. Willem Verheijen, Miek van Bracht 10.00 u. Anneke Denissen, Annemiek Moraal, Rianne Rijshouwer, Danielle Wijnen Vakantie Ik hoop dat de vakantie voor U allen 'n tijd mag zijn van rust en ontspanning. Want als je van vakantie terugkomt en je moet dan zeggen: "Ik ben nu echt aan vakantie toe", dan heb je geen vakantie gehad. Wat betreft de kerk: we proberen alles zo goed mogelijk doorgang te laten vinden, maar we zullen wel af en toe vaste medewerkers missen, iedereen heeft recht op vakantie. In ieder geval hebben we zondag 27 juli: orgel met zang van Albert Linders. Zondag 10 augustus komt Geijsteren op bedevaart en zingt het koor van Geijsteren. De andere zondagen zullen het Hoogmissen zijn zonder zang. De diensten in de week en in het weekend blijven normaal doorgang vinden, alleen zal er gedurende de schoolvakantie niet gepreekt worden om de pas toor en U allen 'n beetje rust te gunnen. Laten we ook in de vakantie, waar we ook verblijven, tijd vinden voor God en de Kerk. Ik wens U allen een heerlijke vakantie: mooie en ontspannen dagen, dagen waaraan U met veel vreugde terugdenkt, die U goed gedaan hebben, die U gelukkig hebben gemaakt. En aan hen die wegtrekken uit Oostrum ook nog een goede reis en behouden thuiskomst. Uw pastoor 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5