Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. 14.00 u. Zaterdag 19.00 u. Mie Staaks-Hermans, Antoon Janssen Overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren-Kersten, Cor Thielen en zoon Toon, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, voor 'n jarige zus (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed) Voor 'n goede uitkomst Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Gest. jaardienst overl. ouders Achten-Verdijk Voor het Bruidspaar Weijs-van der Heijden Sanne van den Brink, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op de Camp, Frank Janssen Zondag 08.30 u. Linda Custers, Rianne Rijshouwer, Suzan Nellen, Danielle Wijnen 10.00 u. Frank Frederix, Daan en Derik Gloudemans, Willem Verheijen Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Warm aanbevolen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Fietsdagtocht Datum: dinsdag 15 juli a.s. Vertrek: 9.30 uur bij de Rabobank. We worden rond half 1 verwacht bij Vliegbasis de Peel, waar we (met de fiets) worden rondgeleid over het hele terrein. We kunnen er in het zelfbe dieningsrestaurant - op eigen kosten - een keuze maken uit verschillende lunchhapjes. Ook bij slecht weer gaat deze excursie door. We gaan dan met auto's. Opgave: t/m vandaag 3 juli Kosten: - Koffie, eventueel met vlaai - Lunch. P.S.: Denkt u nog aan de enquête? 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5