Het 8e Oostrumse Volleybal Festival 29 juni Zondag is het weer zover. 27 Teams hebben zich opgegeven voor dit jaarlijks sportieve gebeuren in Oostrum. Om 11 uur begint het volleybal-toernooi voor mixed team, dit betekent dat er tijdens de gehele wedstrijd minimaal 2 dames in het veld moeten meespelen. Het randgebeuren is compleet anders van opzet. Dit jaar hebben we gekozen om samen met leden van de O.O.Z.O. en Organisatieburo EERI 'n grote Braderie-Snuffelmarkt te organiseren. Er hebben zich tot nu toe ±100 standhouders opgegeven. Voor de jeugd komen er clowns die elke 3 kwartier 'n voorstelling geven, er komt 'n draaimolen, schiettent. Het kindergebeuren vindt plaats bij café de Karklingel waar de ouders op 'n groot terras kunnen genieten van het plezier van hun kinderen. Voor de grotere kinderen komt op het Watermolenplein 'n grote opblaasbare tent waarin ze kunnen laser schieten (dit moet je zeker 'n keer meegemaakt hebben). Dit kindergebeuren wordt gesponsord door de O.O.Z.O., hiervoor onze dank. Deze braderie-snuffelmarkt kan eventueel overlast teweeg brengen voor de omwonenden. Hiervoor onze excuses en begrip uwerzijds. Afhankelijk van eventuele meer opgaves van standhouders, zijn die dag de volgende straten afgesloten. De Watermolenstraat, de Randerade, de Vlasakker en Mgr. Hanssenstraat. Wij vragen dan ook beleefd of de omwonenden als ze die dag elders moten zijn hun auto op tijd ±8.00 uur buiten deze route zetten. Dit vragen wij ook aan de kerkgangers v/d hoog mis, om hun auto op de parkeerplaats van onze buurtwinkel (Kessels) te plaatsen en niet op de weg dit i.v.m. opbouw v/d kramen. De prijsuitreiking na het toernooi vindt plaats in de zaal van café de Kar klingel. Hier zal vanaf ±18.00 uur onze eigen joekskapel Ut Göt een nieuw repertoire ten gehore brengen. Met uw sportieve medewerking en goed weer hopen wij er weer een groot festijn van te maken. Via deze weg willen wij tevens alle sponsors danken voor hun financiële medewerking om deze dag mogelijk te maken. Harrie Willem 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9