Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum juni - 6 juli u. Piet Verheijen, overl. ouders en familie Sikes-Rutten, overl. ouders Broeren-Kersten, uit dankbaarheid (Aostrumse Zangkompeneej) u. Mie Staaks-Hermans, Jan v.d. Berg u. Papa Vermeulen, Cor Thielen en zoon Toon, jaar- dienst overl. ouders Camps-Willems (Herenkoor) u. Ter ere van O.L. Vrouw u. Petronella Camps-v.d. Voort u. Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed) u. Uit dankbaarheid ter ere van O.L. Vrouw u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven u. Eerste Vrijdag Van De Maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie u. Zeswekendienst Lies Janssen-Arts, Lei en Ger Jans sen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, jaardienst Cor Thielen Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Geertje de Kleijn, Susan Felder, Brandy van Dyck, Anneke Denissen Zondag 08.30 u. Bart Direks, Job Euwes, Jorn en Lars Kessels 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hoi Rollebollers De beker staat al in 't ADOR gebouw te pronken, we wisten maar mooi de 6e plaats binnen te slepen. Na een mooie, bijna droge dag vol sport en spel met aanmoedigingen van ouders - oma's of bekenden werd het een ge zellige sportieve dag. Wel willen wij enkele mensen bedanken die het tekort aan leiding geweldig hebben aangevuld. Peter, Jacqueline, Magda, Klaartje, Jacqueline, Job, Merijn, Rik, Hans, Harriet, Wolda en Rieky bedankt. Ook hebben we nog verschillende dingen overgehouden o.a. spijkerbroek, sokken, handdoeken en T-shirts. Deze spullen kun je afhalen bij Nel en Grad, doe dit wel voor volgende week dinsdag omdat de spullen anders meegaan naar de evaluatie van Rollebol. Mis je zelf nog iets wat niet bij Nel tussen de spullen ligt geef dit even door bij Nel of Henk. 3 Zaterdag 19.00 Zondag 08.30 10.00 Maandag 09.00 Dinsdag 09.00 Woensdag 09.00 Donderdag 09.00 Vrijdag 08.30 09.00 Zaterdag 19.00

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3