limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Fietsdagtocht Datum: dinsdag 15 juli a.s. Vertrek: 9.30 uur bij de Rabobank We worden rond half 1 verwacht bij Vliegbasis de Peel, waar we (met de fiets) worden rondgeleid over het hele terrein. We kunnen er in het zelf bedieningsrestaurant - op eigen kosten - een keuze maken uit verschillende lunchhapjes. Aangezien wij ruim vantevoren een lijst met namen van be zoekers moeten sturen (voor legitimatie), verzoeken wij u om opgave vóór 1 juli a.s. bij T. Duyn, tel. 584 396. Ook bij slecht weer gaat deze excursie door. We gaan dan met auto's. Kosten: - Koffie, eventueel met vlaai - Lunch Hallo jongelui Op zondag 6 juli wordt het tweede tournooi gehouden in Merselo en wel het zomertournooi. De deelnemende dorpen zijn: Leunen/Veulen/Heide, Ysselsteyn, Merselo Oirlo/Castenray, Swolgen en Oostrum. Opgave per koppel is ook mogelijk, waarmee bij de in deling zoveel mogelijk rekening gehouden zal worden. Aan iedere deelnemer wordt na afloop een herinnering uit gereikt. Indien je mee wilt doen, lever dan het onderstaand strookje en 2,50 per deelnemer uiterlijk 22 juni in bij John hof 11 of bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15. Opgavestrook lentetoernooi (Indien koppel) Naam:Naam: Adres:Adres: Leeftijd:Leeftijd: P.S.: Denkt u nog aan de enquête? -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zomer Tournooi Jeugd Niessen, Buiten- 9 (P.S. Jullie hebben maar een paar dagen om het in te leveren, onze excuses hiervoor)

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9