Jeugdvoetbal Programma zaterdag 7 juni 1997 Oostrum B1 Strijdhage Cup vertrek 6.30 uur Jeugdleiders De vergadering van 5 juni is verplaatst naar 12 juni, aanvang 20.15 uur in de kantine. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Fiets ^Daagse Venray Zoals jullie wellicht gehoord of gelezen hebben is er m.i.v. dit jaar geen rust plaats van de Fietsvierdaagse van de O.V.B. in Oostrum. Wel hebben wij in Venray het gehele horeca-gebeuren onder onze hoede gekregen en zonder jullie (O.V.B.) hulp redden wij het dus niet. Vandaar deze toch zeer dringende oproep: Help ons a.u.b. op dinsdag, woensdag, donderdag, maar vooral op vrijdag, de afsluitingsdag. Vul het formulier dat u in de bus hebt gekregen daarom zoveel mogelijk in, u mag gerust twee of meerdere uren per dag invullen (ook meerdere dagen). Ook familieleden zijn van harte welkom. Bij vragen kunt u terecht bij Tiny Kreutz tel: 588 355 of Dory Schuurmans tel: 586 286. Dit formulier zal door de buurtleidster tussen 6 en 10 juni worden opgehaald. Bij voorbaat dank voor jullie medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum Volleybal festival 1997 met Braderie Op zondag 29 juni wordt op het Dorpsplein het 8e Volleybal festival ge houden. Het volleybaltoernooi is bekend en wordt op dezelfde wijze ge organiseerd als voorgaande jaren. Als randgebeuren is dit jaar gekozen voor de organisatie van een braderie en snuffelmarkt. Dit zal plaatsvinden op de straten rondom het dorpsplein. Op dit moment zijn er al ongeveer 60 deel nemers aan deze braderie, maar dit kunnen er nog meer worden. Meer infor matie zal de komende weken via het Oostrums Weekblad en de regionale bladen bekend gemaakt worden. 11 •O.V.&. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Uit/Jj

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 11