Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 31 mei 1997 Wittenhorst - VVO 5-3 Programma zaterdag 2 augustus 1997 Panningen - VVO Aanvang: zie publikatie Wittenhorst-VVO 5-3 (3-1) Wittenhorst had bij de tos de aftrap, deze namen ze en gaven de bal niet meer prijs tot deze achter Piet in het doel lag 1-0. Dat Wittenhorst een produktieve spits had daar kwamen we snel achter, want maar net bekomen van de schrik lag nummer twee er al in. Het Wittenhorst middenveld werd geen haar breed in de weggelegd en kon naar hartelust combineren, zo combinerend lag de 3-0 er halverwege de eerste helft ook in. Peter v.d. Burgt, was het goed zat en stoomde met de bal aan de voet vanaf de eigen helft, en zes tegenspelers uitspelende tot voor de doelman en maakte net voor de rust de 3-1. VVO had de eerste helft toch minstens drie doelrijpe kansen, deze werden echter niet benut. Na de rust ging Wittenhorst op dezelfde manier als in de eerste helft door en zette de roodhemden flink onder druk. Toch was het VVO dat uit een voorzet van de door Peter Lepsi diep gestuurde Ben Broeren, Math v. Rhee in stelling bracht, en deze verzuimde niet om de bal in te koppen 3-2. Het feest duurde maar even en de Oranje-mannen hadden de 4-2 en de 5-2 erin liggen. VVO kwam nog even terug, door een voorzet van Theo v.d. Pas die al duikende schitterend door Math v. Rhee ingekopt werd 5-3. Hierna floot de goed leidende scheidsrechter de sportieve wedstrijd af. Namens iedereen wil ik alle mensen die de veteranen uit geholpen hebben van harte danken, dit in het bijzonder voor Henk Rutten en grensrechters, en onze leiders. Prettige vakantie allemaal, en kom gezond terug. P.S. Bert de Klein ook bedankt. Pierre 10

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 10