Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 24 mei '97 Lottum - VVO 2 - 4 Programma zaterdag 31 mei '97 Wittenhorst - VVO Aanvang 16.30 uur Vertrek 15.45 uur Lottum - VVO 2 - 4 (1-2) Na het slechte resultaat van vorige week thuis tegen DIS (1-8), hadden we ons voorgenomen dat dit ons vandaag niet weer zou overkomen. De repu tatie van Lottum kennende, stug en makkelijk scorend, was dit geen ge makkelijke opgave. Lottum liet vanaf het begin zien dat het deze reputatie kon en wou waarmaken en het was aan het goede keeperswerk van Piet Fleurkens te danken dat we niet op achterstand kwamen. Na ongeveer een kwartier kreeg VVO wat meer grip op de wedstrijd en creëerde zich wat kansjes, uit een voorzet van links klutste de bal tegen en via de verdedigers van Lottum in het doel 0-1Lottum kwam vrijwel gelijk terug met 'n aanval over links waar de linkerspits vanaf de punt 16 metergebied snoeihard in schoot 1-1. In de 30e minuut was het het goed doorgaan van Math v. Rhee op 'n afstandsschot van Ron Zeegers dat via de lat terugkaatste in 't veld waar Math de bal intikte 1-2. Na de thee ging Lottum nog nadrukkelijker voetballen, toch was het VVO dat in 't begin de beste kansen had, b.v. Marcel alleen voor de keeper, miste jammer genoeg. Uit een voorzet kopte Math v. Rhee de 1-3 in. Halverwege de tweede helft zette Theo v.d. Pas de bal voor en weer was het Math die inkopte 1-4. Lottum creëerde zich kans na kans en Ronaldo zoals Theo hem noemde miste ze ook bijna allemaal dit door het goeie keepers werk van Piet, deze kon echter niet voorkomen dat Ronaldo weer met 'n snoeihard schot de 2-4 maakte tevens de eindstand. Rest mij nog om te schrijven dat Sjef goed was en we hadden 'n prima scheidsrechter. Gastspelers bedankt, volgende week de laatste wedstrijd uit bij Wittenhorst. Pierre 10

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 10