weer op weg gaan naar een onbekende toekomst. Moge haar geloof ons blijvend inspireren. Laat in ons groeien een sterke hoop en leer ons inzien van dag tot dag wat het leven van ons vraagt. Help ons, door de voorspraak van Maria, daaraan te beantwoorden. Gedurende de Meimaand iedere dag na de H. Mis van 09.00 uur bidden we het Rozenkransgebed. Alleen op woensdagen wordt het Rozenkransgebed gebeden onder het Lof van 19.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- nederlandse hartstichting vrienden van de hartstichting Aan alle inwoners van Oostrum De collecte van de Nederlandse Hartstichting, die afgelopen week heeft plaatsgevonden, heeft het mooie bedrag van 1.117,05 opgebracht. Hiervoor willen wij alle gulle gevers van harte dankzeggen. Natuurlijk een speciaal woord van dank gaat uit naar de dames van de OVB, die hiervoor hun inzet weer hebben getoond. Dus je ziet: de uitspraak: "Wie een hart heeft, geeft!" is hier in Oostrum zeker op z'n plaats. Nogmaals bedankt! Organisatie Hartstichting Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum, Van 12-17 mei organiseert het Astmafonds weer de jaarlijkse collecte. Daarom komen enkele dames van de OVB bij U langs om te collecteren. 1,6 Miljoen Nederlanders vechten tegen hun astma, bronchitis, of long emfyseem. Vecht met ze mee. Uw gift geeft Carapatiënten meer lucht! Organisatie Astmafonds Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 STEUNrUNT VOOt l.é MILJOEN NEDERLANDERS Astma Fonds

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7