Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Merselo 3 - Oostrum 5 0-2 (0-2) In deze laatste wedstrijd van seizoen '96/'97 was van enige spanning geen sprake. Oostrum zette Merselo vanaf het begin vast en probeerde al combi nerend de Merselo-linies te doorbreken. Dit lukte soms heel aardig maar de eindpass kwam niet aan zoals dat in 't voetbaljargon zo mooi heet. Merselo beperkte zich tot het wegrossen van de bal ook wel Boerenkoolvoetbal ge noemd. In de 30e minuut konden dan eindelijk de vlaggen worden uitgerold. T.v.Kessel werd in stelling gebracht en zijn schuiver belandde in het net, 0-1 Hierna ging Oostrum door en een goede voorzet vanaf links werd door A. Hogeboom goed aangenomen. Hij passeerde vervolgens zijn man en liet zijn 12e van het seizoen noteren. Dit was ook de theestand. Na de rust zakte het nivo schrikbarend. (Dit kwam niet door de toegepaste wissel). Merselo kwam zowaar aan het voetballen toe en een uitslag van 3-7 was heel goed moge lijk geweest. Oostrum wilde niet en Merselo kon niet. 0-2 Was dan ook het eindresultaat. Bram Linskens moet ik nog van de vorige week bedanken voor z'n grote inzet tegen Griendtsveen. Na afloop werd Ruud Engels (die waarschijnlijk zijn schoenen aan de voetbalwilgen hangt) uitgeroepen tot "most valyable player of the year" wat zoveel inhoudt als meest waardevolle speler. Een seizoen is weer voorbij. Een seizoen waarin Oostrum 5 weer in de top meedraaide zonder ook maar enige kans te hebben op de hoogste trede van het schavot. Daarvoor was Wittenhorst te goed. Een seizoen waarin 15 keer werd gewonnen, 3 keer verloren en 4 keer gelijk gespeeld. We scoorden 76 maal en kregen er 37 tegen. De oogst was 49 punten en een 2e plek op de ranglijst. Peter van Abswoude schoot er de meeste, namelijk 16, in en er werd 2 keer geel getrokken voor een Oostrummer. De toeschouwers-aantallen vielen mee, maar een precies aantal is niet bekend (gewoon veel). Rest mij nog Henk Holierhoek en Ton Kessels te bedanken voor de leiding, Arno Stam voor het vlaggen en natuurlijk onze sponsors. Marcel en Danielle van RIT en Wilfried en Annemie van (Het café) de Kar- klingel bedankt voor de mooie outfits, tassen en de gezelligheid in het sei zoen 1996/1997. Broeder Newin gaat in de zomerstop maar is waarschijnlijk ook in seizoen 1997/1998 weer van de partij. Fijne vakantie en tot dan. Broeder Newin 11

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 11