Heer zelf nodigt nu uw kind uit om elke zondag met Hem maaltijd te houden. Uw kind zal daaraan alleen gehoor geven als U daarin voorgaat, als uw kind merkt dat U dat ook belangrijk vindt om Christus elke zondag in de H. Communie te mogen ontmoeten. Ouders, gaat met uw kinderen en met ons verder op de ingeslagen weg.... breng uw kind naar de Bron van het ware leven dat alleen gelukkig maakt. Dan, maar ook dan alleen wordt deze communiedag pas een blij en feestelijk begin voor ouders en kinderen, een blijvend feest met de verrezen Heer. Wij wensen onze communiecantjes en hun familie een heel fijne dag toe. Uw pastoor. Bedankt! Heel hartelijk dank voor de vele kaarten met heerlijke gelukwensen en geschenken bij gelegenheid van mijn 82ste verjaardag. Het was 'n heerlijke verjaardag. Het heeft me bijzonder goed gedaan. Bedankt! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Huisvrouwen/Mannen toernooi. We spelen in de maanden mei/juni weer het huisvrouwen/mannen toernooi. Dit is een mooie gelegenheid voor beginners om wat meer te kunnen tennissen en om andere tennisleden te leren kennen. Je geeft je individueel op of met een groepje en je wordt dan ingedeeld. Elke week is er dan de kans om te spelen. Het gaat meer om de gezelligheid, dan om de prestatie. Opgaveformulier Huisvrouwen/Mannentoernooi Naam: Adres: tel: kan niet op: alleen op: voorkeur: dinsdagmorgen 0 0 0 woensdagmorgen 0 0 0 donderdagochtend 0 0 0 donderdagmiddag 0 0 0 Strookje inleveren voor 1 mei bij Sjef van Rooij, Randenrade 70 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9