Dinsdag 09.00 u. Johan Camps en overl. familie, Petronella Camps-v.d. Voort Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u Zaterdag 19.00 u Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Eerste vrijdag van de maand 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.30 u Merijn Gloudemans, Roel van Haeren, Daan Gloudemans, Derik Gloudemans Bart Direks, Job Euwes, Luuk Gielens, Lennart Peeters Suzan Nellen, Laura Op den Camp, Annemiek Moraal, Danielle Wijnen Attentie! Attentie! Wilt U er rekening mee houden dat zondag a.s. onder de Hoogmis van 10.30 uur 'n aantal banken van de kerk gereserveerd zijn voor de gezinsleden en verdere familie van de 8 communicantjes van de Hommel. Maar er blijven nog genoeg zitplaatsen over die niet gereserveerd zijn. Eerste Communie Ongeveer zeven jaar geleden hebt U uw kind naar de Kerk gebracht om het te laten dopen. U wilde daarmee zeggen dat uw kind ook een kind van God is. U n was ervan overtuigd dat het kind dat U in de moederschoot vormde, een geschenk van God was en dat U er alles voor wilde doen om uw kind zo dicht mogelijk bij God te houden. Zondag of zondag over 'n week brengt U datzelfde kind weer hier in de Kerk. U hebt de belofte die U bij de doop van Uw kind hebt gedaan, gehouden en het kind opgevoed volgens het evangelie van de Heer Jezus. U weet ook dat God uw kind bijzonder liefheeft en dat Hij voor haar of hem geestelijk voedsel wil zijn op de weg door het leven. Door de H. Communie, waarin de Heer zelf persoonlijk in uw kind aanwezig komt, wil de Heer nog inniger met uw kind verbonden zijn. Uw kind mag voor de eerste keer op volwaardige wijze mee Eucharistie vieren. Maar dit feest mag geen einde zijn. Het is veeleer een startpunt. De 7

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7