Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Laura Op den Camp, Annemiek Moraal, Danielle Wijnen Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Rick Op den Camp, Merijn Gloudemans, Frank Frederix 10.00 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Dianne v.d. Mortel, Renee Bartram Vrijdag 25 april 15.00 u. Mieke van Bracht -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Hoi kinderen en leiding van ADOR Hier de beloofde uitslag van de vossenjacht. Er was maar een groep die alle vragen en puzzelstukjes goed had. Dat waren de paasvosjes, die hebben dus de 1e plaats behaald. De gedeelde 2e plaats is voor de groepen: de vossengroep - de vosjes - speurneuzen - groep 6 - Bodabadaanhe - de Smurven - en de speurzoekersgroep. En de gedeelde 3e plaats is voor de groepen: de vosjes gr. 5 - en de groep van Job. Ook alle vossen bedankt voor de geslaagde avond. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op de A.L.V. van 25 februari j.l. heeft Linda Bolten afscheid genomen als penningmeester van T.C. Oostrum. Linda werd uiteraard in de bloemetjes gezet, en bedankt voor haar jarenlange inzet.Jan Mulder heeft de taak van Linda overgenomen. Om de inwoners van Oostrum niet teleur te stellen bij aanmelding als lid van T.C. Oostrum, heeft het bestuur besloten tot 1 mei a.s. alleen inwoners van Oostrum toe te laten. Na deze data kunnen ook mensen van buiten Oostrum zich aanmelden. Namens het bestuur van T.C. Oostrum Marijke Lelieveld, secretaris. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 O

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5