Aan de jeugd van Oostrum Het voetbalseizoen is nog niet ten einde, maar wij zijn al weer druk bezig met de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Voetbal is een sport waaraan je ontzettend veel plezier kunt beleven. (Vraag maar eens aan je vrienden). Daarom bieden wij jullie de mogelijkheid om vanaf half april tot het einde van dit seizoen, kennis te maken met de voetbalsport.Dit houdt in: tot het einde van het seizoen gratis meetrainen en als dit goed bevalt kun je je aanmelden als lid. De kennismaking is vooral bedoeld voor dié jongens (en meisjes) die vóór 1 oktober 1997 zes jaar worden.Uiteraard zijn oudere jongens die willen kennismaken met voetballen, ook van harte welkom. Na opgave kun je deelnemen aan de voetbaltraining. Vul hiervoor onderstaande strook in of bel met: Tillie Rutten (Wedstrijdsecretaris), van Broekhuizenstraat 29 in Oostrum Telefoon 582138 of bij M. Janssen (Administratie), Bingelkruid 11 in Venray Telefoon 512355 t Wij lichten de trainer in dat je komt en geven je nog precies door op welke avond dat je kunt gaan trainen. Aan het einde van dit seizoen nemen wij dan kontakt met je op of je zin hebt om je aan te melden als lid van V.V. Oos trum. Je kunt je ook al direct aanmelden als lid. Wij wensen je veel voetbalplezier, en tot ziens op het Sportpark. Voor nadere informatie kun je altijd bellen met: Jan Janssen Hoofdjeugdleider V.V.O. afd. Jeugd Ik wil gratis meetrainen tot einde seizoen Naam Roepnaam Voorletters Adres Postcode Woonplaats Telefoon geb. datum Bank/giro Handtekening ouder: -■ Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 14

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14