Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Roel van Haren, Noud v.d. Mortel, Rick op den Camp, Frank Janssen Zondag 08.30 u. Mieke Emons, Marlie Schlepers, Mieke van Bracht, Linda Custers 10.00 u. Anneke Denissen, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn Aan alle parochianen van Oostrum Parochie-vergadering. Heden, donderdag 10 april, wordt de jaarlijkse parochie-vergadering ge houden. Deze vergadering vindt plaats in het gemeenschapshuis en begint om 20.30 uur. In deze vergadering wordt door het kerkbestuur verslag gedaan over het afgelopen jaar en wordt informatie gegeven over lopende ontwikkelingen. En uiteraard wordt gelegenheid geboden om vragen te stellen. Bij deze nodigt het kerkbestuur u uit voor de parochie-vergadering in het gemeenschapshuis hedenavond 10 april om 20.30 uur. Uw aanwezigheid zal zeer op prijs worden gesteld. Het Kerkbestuur van de Parochie Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum Zoals jullie waarschijnlijk wel opgevallen zal zijn is de peuterspeelzaal in de maand februari flink opgeknapt. Het dak is gerepareerd; het plafond en de vloer vernieuwd. Na een tijdelijk onderkomen op de basisschool, waar wij de school zeer dankbaar voor zijn, gaan de peuters nu weer vrolijk naar hun vernieuwde V peuterspeelzaal op het vertrouwde adres. Zo'n grote opknapbeurt kost erg veel geld. Om deze werkzaamheden te financieren is de maandelijkse ouderbijdrage niet toereikend. Daarom zijn wij zo vrij een beroep op u te doen. Wie wil ons, of beter gezegd, onze peuters en de peuterspeelzaal in het bijzonder, financieel steunen? U kunt uw bijdrage storten op bankrekeningnummer 14.00.03.495 van de Rabobank te Oostrum, t.n.v. Peuterspeelzaal 't Rommelhöfke. Bij voorbaat dank. Bestuur en leidsters 't Rommelhöfke 5 Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb. tel. 0478 - 588 503

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5