klein en de druk op het middenveld van V.V.O.. V.V.O. wist zich in het begin geen raad met deze "pressing" van Venray en na een kwartier profiteerde de Venray-spitsen van de VVO onzekerheid achterin en dat betekende 1-0. VVO kon zich nog niet echt losmaken maar ook Venray bakte er de volgen de 25 minuten weinig meer van. Op slag van rust onttrok Oostrum zich meer en meer aan Venray en had enkele kansjes om voor de rust de stand nog gelijk te trekken. Dit lukte helaas niet. Na de rust had Oostrum het heft duidelijker in handen. De eerste kansen waren toch voor Venray maar de Oostrum-goalie trad sterk op. Oostrum kreeg meer overwicht en het wachten was op de gelijkmaker. Die kwam in de 58e minuut op naam van B. de Kleyn. Hij ontving de bal op ruim 20 meter van het doel en krulde hem a la Vanenburg in de bovenhoek, 1-1. Oostrum rook zijn kans en Venray kwam niet meer in het stuk voor. Oostrum kreeg goede kansen en benutte deze te weinig. A. Hogeboom benutte er wel een, na goed voorbereidend werk van verschillende medespelers. Na de 1-2 kreeg VVO nog genoeg kansen om het karwei te klaren maar men verzuimde dit te doen. Venray kon ook geen vuist maken, maar dit betekende niet dat de derby dood bloedde. De vlam sloeg nog enkele keren goed in de pan en dit resul teerde in 1 rode en 3 gele prenten, en dan te bedenken dat de scheids rechter nog coulant optrad, (op een gele na allen voor Venray). Hierna zat het erop en wisselde Oostrum en Venray van plek op de ranglijst achter het superieure Wittenhorst dat nog steeds een 100% score heeft. Met nog 2 duels voor de boeg stevent VVO op een mooie 2e plek af die het ook verdient. Over 2 weken thuis tegen Griendtsveen om 10.00 uur voor de laatste loodjes. Broeder Newin Veteranen V.V.O. Uitslag zat. 5-4-1997 V.V.O. - I.V.O. 0-3 Programma zat. 12-4-1997 V.V.O. - R.K.D.S.O. aanvang 16.30 uur bijeenkomst 16.00 uur. V.V.O. - I.V.O. (0-1) 0-3 r Het was vandaag geen schande om te verliezen, want I.V.O. was een tech nische goede ploeg. Wij konden met een hoop energie en goed keperswerk van Piet de schade beperkt houden. Toch was het V.V.O. dat in de tweede minuut al de kans had om via Math v. Rhee te scoren en zowel even latert weer een kans voor ons maar ook deze trof geen doel. Bij een aanval van I.V.O. trok de linkerspits de bal terug waar een inkomende I.V.O. man de bal in de lucht op de slof nam, en snoeihard al na 6 minuten de 0-1 inschoot. Oostrum bleef overwicht houden maar de kansen waren voor I.V.O. Henk, die prima floot, moest in het begin even de puntjes op de i zetten. Het resul taat was een sportieve leuke wedstrijd. Ook de tweede helft nam V.V.O. 12

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 12