worden door de vele brandende kaarsjes. In kinderlijke taal zullen de kinde ren vervolgens het Paasverhaal vertellen. Aangezien we ook vele kinderen verwachten in deze dienst, zullen we er voor zorgen dat deze Paasdienst ook niet te lang duurt. Voor deze dienst wordt U allen een Paaskaarsje aangeboden dat bij het begin van deze dienst wordt aangestoken. Als alle lampen in de kerk weer branden kunt U het kaarsje uitmaken. Ziekencommunie Wanneer er zieken of gehandicapten zijn die met Pasen graag thuis de H. Communie zouden willen ontvangen, laat het dan even weten op de pasto rie, tel. 581 254. Voor kinderen in de Gezinsmis op Paaszaterdag! Op het einde van deze Gezinsmis kunnen de kinderen een flesje met wij water komen afhalen op het priesterkoor. Geregeld komen kinderen nog een flesje met wijwater halen en dan vertellen ze mij dat ze dat in hun wijwater bakje doen en 's avonds voor het slapen gaan een kruisje met wijwater ma ken. Ik heb in een Gezinsmis eens verteld wat de betekenis van wijwater was, en aangezien er nog steeds kinderen hun flesje komen vullen met wij water, dan denk ik maar "kinderen nemen nog steeds iets mee van 'n preek- je". Ik heb daarna ook wel eens van kinderen gehoord: "Jammer dat mijn moeder mij vroeger nooit een kruisje met wijwater heeft gegeven als ik sla pen ging..." Waarom kinderen dit mooie, zinvolle gebruik onthouden? Er staan dus op Paaszaterdag in de Gezinsmis weer 'n honderd flesjes met wijwater klaar. Ook in de Theresiakapel staat vanaf zaterdag een emmer met wijwater. Zalig Pasen Het Kerkbestuur wenst U allen een Zalig Pasen en fijne Paasdagen. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie-vergadering Op donderdag 10 april a.s. wordt om 20.30 uur in het gemeenschapshuis de jaarlijkse Parochie-vergadering gehouden. In deze vergadering wordt door het kerkbestuur verslag gedaan over het af gelopen jaar en wordt informatie gegeven over lopende ontwikkelingen. En uiteraard wordt gelegenheid geboden om vragen te stellen. Het financiële verslag over 1996 zal in beknopte vorm worden afgedrukt in het weekblad dat op 3 april a.s. verschijnt. Bij voorbaat nodigt het kerkbestuur u uit voor deze Parochie-vergadering in het gemeenschapshuis op 10 april a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9