De Aostrumse Zangkompeneej is er in geslaagd het solistenkoor van het conservatorium uit St. Petersburg, dat een rondreis door meerdere Europese landen maakt, naar Oostrum te halen. Oostrum maart 1997 Op zaterdag 12 april 1997 zal dit koor om 20.00 uur een concert verzorqen in de parochiekerk te Oostrum. Het gemengd koor "Nieuwe Russische stemmen" bestaat uit eindexamen studenten van de solistenopleiding aan het wereldberoemde "Rimsky fwKorsakow" conservatorium van St. Petersburg, Rusland. Dit vocaal ensemble bestaat uit een 40-tal studenten en wordt steeds ver nieuwd met nieuw talent. Het koor staat sinds 1962 onder leiding van pro fessor Piotr Rossolowski, docent koorleiding en sedert 1977 decaan van het conservatorium van St. Petersburg. Begunstigd met uitgelezen stemmenpotentieel, een fantastische zangtech niek en meesterlijke koorleiding, bezit dit koor een bijna onnavolgbare har monie en homogene klankkleur, wat tot uitdrukking komt bij haar concerten. U mag van ons aannemen dat hun optreden een geweldige indruk zal achterlaten. De Russische studenten zijn zeer armlastig. De concertreizen moeten zij zelf bekostigen. Studiebeurzen of subsidies zijn er nog niet in deze nog jonge democratie. Zij hebben deze concerten echter nodig om zichzelf verder te ontplooien. Om deze studenten nu toch enige financiële armslag te geven komen alle opbrengsten van de concerten die zij geven tijdens hun toernee door Europa, volledig ten goede aan de leden van het koor. De Aostrumse Zangkompeneej is verheugd en trots U te mogen uitnodigen voor dit concert op zaterdagavond. De toegangsprijs bedraagt 10,- per per- Er bestaat gelegenheid voor dit concert kaarten te reserveren en af te halen tot uiterlijk 4 april 1997 bij: P. Bom, Henri Dunantstraat 35 Oostrun tel. 0478 - 583 444 Voorverkoop bij: Rabobank Oostrum Bakkerij Herman Verheijen Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o soon. Bestuur en leden van de Aostrumse Zangkompeneej 29

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 29