zeker een punt verdiend had, wordt het nu erg moeilijk. De komende wed strijd tegen Steyl en America zullen bepalen in welke klasse Oostrum het volgend seizoen gaat spelen. Verslag: Hegelsom 6 - Oostrum 5 2 - 3 (1 - 3) Deze wedstrijd bestaat uit twee totaal verschillende helften. In de eerste 25 minuten zet Oostrum de tegenstander vast op eigen helft. Door goede com binaties wordt de Hegelsomgoalie tot enkele reddingen gedwongen. In de 5e minuut laat deze keeper de bal echter los, na een schot van Conrad v.d Hoogenhof. Wiel Bovend'Eerdt is er als de kippen bij en tekent beheerst 0-1 aan. De druk wordt op de Hegelsom ketel gehouden en na een goede voor zet van Herman Jeucken wordt de bal door een Hegelsomverdediger prach tig in eigen doel gekopt 0-2. Na deze geruststellende voorsprong krijgt Oos trum 5 nog tal van kansen om het karwei voor rust af te maken, maar deze mogelijkheden worden jammerlijk gemist. En zoals zo vaak in voetbal wordt een onachtzaamheid in de Oostrumdefensie door Hegelsom afgestraft 1-2. Uit deze Anschlusz-treffer put Hegelsom weer nieuwe moed. Het derde doel punt van OVV5 komt dan ook op het juiste moment. Een vrije trap van Her man Jeucken wordt door Conrad v.d. Hoogenhof op de lat gelobt en Wim van Dijck trapt de terugspringende bal in de verste hoek 1-3. Na de thee is het spel van Oostrum, enkele combinaties uitgezonderd, niet meer om aan te zien. In alle linies worden fouten gemaakt en met veel kunst- en vliegwerk (en geluk dat een hooggeklasseerd elftal vaak heeft) wordt het doel door Theo Kessels schoon gehouden. Of zoals langs de zijlijn wordt opgemerkt: Oostrum past zich aan het veld, het weer en de tegenstander aan m.a.w. Boerenkoolvoetbal'. In de 87e minuut wordt het nog even spannend, nadat Hegelsom tot 2-3 terug kan komen. Maar in de resterende minuten weet de Oostrumploeg erger te voorkomen. Eén overdenking wil mede-Broeder Bert de ploeg nog meegeven: "Ook slecht gespeelde wedstrijden moeten 3 pun ten opleveren!" Tot volgende week, maar dan weer met onze eigen vertrouwde Broeder Newin, die afgelopen weekend op retraite is geweest. w Mede-Broeder Bert Veteranen Uitslag zaterdag 22 maart 1997 VVO - BW 0-1 Programma zaterdag 29 maart 1997 TOP - VVO vertrek 15.45 u. aanv. 16.30 u. De derde nederlaag in successie, was er weer een die eigenlijk niet nodig was. Ook nu was ons scorend vermogen onvoldoende en dan win je geen wedstrijden. Achter geven we maar weinig kansen weg, bij een van die kan sen kreeg de tegenstander uit een dubieus verkregen vrije trap middels ping pong voetbal de gelegenheid om te scoren en de 0-1 was in de 18e minuut 'n feit,- en liep Oostrum weer achter de feiten aan. VVO zette de tegen- 18

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 18