Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Frank Frederix, Daan en Derik Gloudemans, Bart Direks Zondag 08.30 u. Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Annemiek Moraal, Renee Bartram 10.00 u. Mieke Emons, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer, Danielle Wijnen Mededelingen!!! Mededeling 1 Boeteviering In dit weekend in alle H. Missen boeteviering als voorbereiding op het groot ste feest van de Kerk: het Floogfeest van Pasen. De verrijzenis van Christus. Van Christus die door zijn vreselijk lijden en smartelijke dood voor ons allen een eeuwig, volmaakt geluk heeft veroverd. Het is voor iedereen een zinvol le zaak om voor Pasen een dienst van boete en vergeving mee te maken. We hebben allemaal, maar ook allemaal, nog wel iets goed te maken tegen over God en elkaar. Mededeling 2 H. Missen In dit weekend (15 en 16 maart) gaan de H. Missen gewoon door in de kerk. Maar vanaf maandag 17 maart tot en met vrijdag 21 maart, worden vanwege werkzaamheden in de kerk, de H. Missen op de pastorie gedaan. Mededeling 3 Vastenaktie voor Zuster Truus Lemmens. In de week van 17 t/m 22 maart zullen leden van onze Carnavalsvereniging bij U langs komen om de envelop - Vastenaktie Truus Lemmens - op te halen. Geef met 'n blij en warm hart Uw gave voor de "allesgevende zuster Truus Lemmens". Mochten de leden van onze Carnavalsvereniging U niet thuis treffen, dan kunt U de envelop nog altijd op de pastorie af geven. Carnavalsvereniging heel hartelijk dank voor jullie bijzonder goed werk en ik wens jullie 'n zonnige wandeling, letterlijk en figuurlijk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o U steunt onze vereniging ook door een bosje bloemen van ons te kopen. Alvast bedankt!!!! Bloemenaktie28-03-1997 Korfbalvereniging Oostrum 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5