Wittenhorst 7 - Oostrum 5 7 - 0 (2 - 0) Het is niet gelukt. De aanstaande kampioen 1 of 3 punten afsnoepen was te hoog gegrepen. Wittenhorst startte flitsend en al na een paar minuten werd een prachtige aanval al even mooi afgerond, 1-0. Direct hierna had P.v. Abs- woude "de Kans" op 1-1 maar de goalie van Horst was net als de rest in bloedvorm. Hierna kon Oostrum het redelijk bijbenen tot aan de rust. Toch werd het door een gelukje 2-0. Dit was de stand bij rust. Na de rust zette Oostrum het team om en probeerde de tegenstander onder druk te zetten. Dit werkte averechts. Horst kreeg meer ruimte en sloeg meteen toe. Na de 3-0 zakte Oostrum geheel in elkaar. Wittenhorst profiteerde en liep zonder al te veel moeite uit naar 7-0.7-0 Was wat teveel van het goede maar verdient waren de 3 punten zeker. Wittenhorst speelde voetbal zoals het hoorde, snel combinatiespel met aliijd.een vrije man öh gevaarlijkë'technische spelers. Verliezen van deze ploeg was dus geen schande. Er restten nog 6 wedstrij- den waaruit we nog 18 punten hopen te gaan halen. Gemakkelijk zal het niet worden maar we gaan ook proberen het publiek te vermaken met attractief voetbal. Hopenlijk trekken we nog yeel toeschouwers, ook nu "de titelkan- sen" definitief verdwenen zijn. Broeder Newin Veteranen VVO Uitslag zaterdag 8 maart 1997 VVO - Hegelsom 1 - 2 Programma zaterdag 15 maart 1997 SV. Lullingen - VVO aanv. 15.30 u. vertrek 14.30 u. Jammer een verlies wat niet nodig was want Oostrum had de betere kansen, daarentegen kwam Hegelsom 2 keer door onze linie's en 2 keer scoren. Het eerste kwartier dicteerde Oostrum de wedstrijd en had tal van mogelijkhe den. De beste mogelijkheid om de score te openen had Chrisje Hovens, het lukte hem net niet, uit deze aanval kwam Hegelsom uit de verdediging en stoomde door via de midmid tot onze keeper, zelfs Theo v.de Pas en Leo Basten konden hem niet stoppen en de 0-1 was een feit. Na de rust ging de wedstrijd gelijk op en uit eenzelfde situatie als bij het eerste doelpunt wist Hegelsom 0-2 te maken. Oostrum schakelde een tandje bij en zette de tegenstander op z'n helft vast, en het duurde dan ook niet lang dat Math v. Rhee uit een voorzet van Ger Stammen 1-2 maakte. We hadden met z'n allen het gevoel dat het er nog wel inzat om er een gelijkspel uit te slepen, was het niet dat de sluitpost van Hegelsom zeer betrouwbaar was en dit verhinderde, met een wat wrange smaak van deze onterechte nederlaag wisten we de derde helft wel te scoren. Jack hiervoor bedankt, en Henk en Martien voor de leiding. Volgende week weer de uitwedstrijd in het Duitse Lullingen, met hoop op de volle winst. Supporters bedankt, tot zaterdag. Pierre 12

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 12