Agenda: 1. Opening. 2. Notulen van de vergadering dd. 14 januari 1997. 3. Ingekomen Stukken/Mededelingen. 4. Dorpsradenoverleg. 5. Verslag Kommissies: VROM; Openbare Werken, Financiën, Welzijn. 6. Definitieve vaststelling agenda voor het werkbezoek van B. en W. op 8 april a.s. 7. Financieel Overzicht 1996. a) Dorpsraad Oostrum. b) Oostrums Weekblad. 8. Jaaroverzicht 1996. 9. Jaarprogramma 1997. 10. Nieuwe Inwoners. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum dd. 14 januari 1997. De werkzaamheden aan de Binnenhof zijn nog niet uitgevoerd. Naar ver wachting zal dit echter niet lang meer duren. De jaarlijkse huis-aan-huis aktie in Oostrum voor een bijdrage voor de Sinterklaasviering in het gemeenschapshuis en de beschikbaarstelling van kerstpakketten voor hoogbejaarden en langdurig zieken is suksesvol ver lopen. Er resteert nog een klein batig saldo. Een woord van dank aan de milde gevers. De dorpsraad ontving van de gemeente een bedrag ter besteding aan het onderhoud van de diverse groenvoorzieningen. In het kader van aanpassing dorpsplein hebben wij een verzoek ingediend bij het Dorpsradenoverleg om in aanmerking te komen voor een bijdrage uit het "dorpenfonds". Verslag wordt gedaan van de stand van zaken aangaande de renovatie van de Mgr. Hanssenstraat. Er is sprake van een voortgaande ontwikke ling. Binnenkort zal overleg volgen met aanwonenden. Omtrent bestemmingsplan Oostrum is nog niets concreets te melden. Het geheel vormt momenteel nog onderwerp van studie bij Provincie en Gemeente. Op zaterdag 18 januari a.s. zal wethouder Driessen de rotonde officieel openen. De organisatie is in handen van gemeente en dorpsraad. Besloten wordt reeds nu aan B. W. een voorlopige agenda te doen toe komen in het kader van het werkbezoek op 8 april a.s. Onderwerpen ter bespreking zijn: bestemmingsplan Oostrum, renovatie Mgr. Hanssenstraat/ aanpassing dorpsplein, aanpassing Sparrendreef i.v.m. bereikbaarheid 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3