Uitnodiging deelname openingstoernooi Tennisvereniging Oirlo-Castenray Op zondag 30 maart 1997 organiseert Tennisvereniging Oirlo-Castenray haar openingstoernooi. Leden van onze tennisvereniging worden uitgenodigd om ook deel te nemen aan dit toernooi, dat gespeeld wordt op de banen van Oirlo-Castenray. Oostrumse leden die deel willen nemen aan dit toernooi kunnen zich tot uiterlijk 16 maart opgeven bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15. Naam: Adres: Tel.: wil meedoen aan het openingstoernooi op 30.03 1997 van T.V. Oi/Ca. Renovatie tennisbanen Op de onlangs gehouden Algemene Ledenvergadering is een belangrijk be sluit genomen met betrekking tot renovatie van de tennisbanen. Vanaf uiter lijk 15 april 1997 kan er gespeeld worden op kunstgrasbanen. Op basis van een aantal criteria, zoals speelcomfort, onderhoudsgemak, garantiebepalingen, kwaliteit met daarbij correcte afwerking van orders, ser vice en goede referenties is de opdracht tot renovatie door de Algemene Ledenvergadering verstrekt aan de firma Edelgrass. Indien de weergoden ons gunstig gezind zijn, kan er mogelijk zelfs eerder op de banen worden gespeeld. Tijdens uitvoering van de werkzaamheden mogen de banen niet worden gebruikt. Dit zal duidelijk aangegeven worden. Verder werd tijdens de Algemene Ledenvergadering besloten dat door het Bestuur mogelijkheden worden bekeken en uitgewerkt met betrekking tot een 'eigen' clublokaal met direct uitzicht op de tennisbanen. Piramide competitie Dit jaar willen wij starten met een piramidecompetitie, die het gehele tennis- jaar zal duren. Onmiddellijk na het weekeinde waarin het openingstoernooi (19-20 april) gespeeld wordt, zal er begonnen worden met deze onderlinge competitie. Het competitie-reglement wordt zo spoedig mogelijk bekend ge maakt. leder seniorlid en jeugdlid vanaf 16 jaar wordt door loting ingedeeld. Leden die niet aan deze competitie mee willen doen dienen zich hiervoor af te mel den!!! Men kan zich tot uiterlijk 31 maart 1997 afmelden bij Leo Lenssen of Sjef van Rooij.

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 23