Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag bloemen, huis aan huis. Helpt U onze vereniging ook???? Vrijdag 28 maart 1997 rond 18.00 uur. Korfbalvereniging Oostrum De Stichting Venrayse Vrouwenraad organiseert 8 maart Internationale Vrouwendag f Het Venrayse programma voor 8 maart 1997 biedt zeer veel afwisseling. Een informatie-markt, theater, discussie in groepjes, en tot slot een muzikale afsluiting. De aanvang van de middag, die gehouden wordt in de zaal van Dans centrum Janssen, Raadhuisstraat 6 Venray, is 13.30 u. De toegang is gratis voor alle vrouwen van Venray en omgeving. De afsluiting wordt verwacht rond 17.30 uur. Tijdens de gehele middag zijn er medewerksters van het Kinderdagverblijf Duimelot aanwezig, die ter plaatse (gratis) de professionele kinderopvang zullen verzorgen. Van 13.30 uur tot 14.00 uur wordt men ontvangen met een kop koffie en kan men de informatie-markt bezoeken. Na het openingswoord door de voor zitter van de Venrayse Vrouwenraad, Mevr. J. van Soest, (om 14.00 uur) verzorgt de werkgroep Vrouw Geloof en Leven Limburg een theater voorstelling: "Van Pechvogel tot Paradijsvogel." Een voorstelling over vrouwen-levens-kracht, waarin vrouwenlevens op een f ludieke manier onder de loep worden genomen. In een aantal scenes wordt de positie van vrouwen in kaart gebracht. Hebben vrouwen in een aantal ge vallen gewoon "toevallig" pech gehad of is er meer aan de hand. In deze voorstelling wordt gespeeld met vrouwbeelden. Het thema zorgarbeid wordt van diverse kanten belicht. Ook wordt niet over het hoofd gezien waar vrouwen wereldwijd kracht uitputten. Aan de hand van kijkvragen zal er na de pauze in kleine groepjes worden gediscussieerd over diverse onderwerpen die in de voorstelling aanbod zijn gekomen. Een aantal verenigingen, organisaties en instellingen presenteren zich in standjes op een informatie-markt, waar men vanaf 13.30 uur terecht kan om 20

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 20