limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Donderdag 6 maart, 20.00 uur in het Gemeenschapshuis: Lezing door de Vereniging voor Venrayse Volkscultuur "'t Veldeke". In de inleiding zal verteld worden wat 't Veldeke doet en wat de vereniging inhoudt. Vervolgens zal dhr. Frits Linsen het e.e.a. vertellen over het Venrays dialect. Na de pauze is er een quiz over het Venrays dialect. Hiermee zijn enkele prijsjes te verdienen. Wilt u voor de quiz een pen meenemen? Ook niet-leden zijn welkom. Zij betalen 5,- voor deze avond. i. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Stille Omgang 1997. Stille Omgang 1997. In de nacht van zaterdag 15 maart op zondag 16 maart a.s. wordt wederom de jaarlijkse Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar trekken enkele honderden mensen, zowel jong als oud, uit Noord-Limburg en Oost Brabant naar Amsterdam voor de nachtelijke stille tocht. De intentie van dit jaar is: "Om een veilige wereld, waarin onze kinderen zich thuis voelen." Ook van uit Oostrum wordt deel genomen en mogen wij hopen met velen. De bus vertrekt vanaf de kerk in Oostrum om 20.05 uur. In Cuyk is eerst een plechtig lof om 21.00 uur. Hierna gaan de bussen gezamenlijk richting Am sterdam. Aankomst Amsterdam omstreeks middernacht. Na een korte koffie pauze vertrekt men ca. 00.15 uur voor de stille tocht. Om 1.30 uur is er een plechtige Eucharistieviering in de Krijtbergkerk aan de Singel. Na de H.Mis gaan we terug naar de Dam voor een koffiepauze in het res taurant nieuwe kerk op de Dam. Om 03.30 uur vertrek vanuit Amsterdam naar huis. Dus om ca 06.00 uur is eenieder weer in Oostrum. De buskosten inclusief 2 bonnen voor 2 gratis koffie bedragen 27,50. Opgave voor 10 maart bij F.S chelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35 tel. 581967. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Gemengd koor Zondag 2 maart 10.30 hoogmis Elzenhorst te Horst. We vertrekken om 10.00 uur bij de Rabobank. Zondag 13 april 10.00 uur hoogmis Schutters veld Venray. Beide keren in uniform. Na de diensten drinken we nog gezamenlijk 'n kop koffie met de bewoners. L. Versteegen 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9