Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag 09.00 u 09.00 u Mie Staaks-Hermans Ben Valckx, Levende en overleden leden van de carnavalsvereniging, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor en Eikenhofkapel) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort, overl. familie van Heijster ASWOENSDAG Donderdag p Vrijdag Zaterdag 09.00 u. Voor 'n zieke (met Rozenkransgebed) 19.00 u. Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen 09.00 u. Overl. familie van Heijster 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om God eerherstel te brengen, Schepper van alle leven 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen 19.00 u. Overl. ouders de Kleijn-Herregraven, Harrie Claessens, overl. ouders Houwen-Jacobs, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren Kersten (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Roel van Haeren, Frank Janssen, Frank Frederix, Merijn Gloudemans Zondag 8.30 u. Daan Gloudemans, Derik Gloudemans, Bart Direks, Job Euwes 10.00 u. Mieke van Bracht, Linda Ousters, Brandy van Dijck, Susan Felder Woensdag 12 februari 19.00 u. Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Danielle Wijnen Aswoensdag 12 februari r~ op Aswoensdag zijn er twee H. Missen om iedereen de gelegenheid te geven 'n askruisje te komen te halen. De H. Missen zijn om 9.00 uur en 19.00 uur. Aswoensdag vasten en onthoudingsdag. Carnaval Een bonte storm raast in deze dagen weer over het zuiden van ons land. Het is weer Carnaval. Ik weet niet hoe U over deze dagen denkt, want de meningen lopen hemelsbreed uiteen. Sommigen vinden het dé dagen van het jaar, anderen vinden het de grootste geldverkwisting. Maar hoe het ook moge zijn: Carnaval houdt ons in ieder geval een beeld voor ogen dat de moeite van het bekijken waard is, nl. dat mensen bij elkaar horen; 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3