As ge nó ut laeze van bovestönd nog vroage hed dan kunde altied nog belle no Wim Nielen tel: 582 569, hij kan ow alles övver de brulleft vertelle. We raekene op öllie Kemissie Boerebrulleft 1997 Thema-aovend vur de jeugd Gillie het natuurlijk al lang gezien of gehuurd dat d'r veul nije klieër angeschaft zien dur de carnavalsverieëniging. Zoë hebbe de groeëte onder andere nije mutse en ennen nije keep. De jeugdprins, jeugdvorst en jeugdnar zien compleet ien ut neej gestoke. Vur ös is dat en belangrieke reeje um hier ök wat andacht an te gaeve. Dorrum hebbeb weei gedoocht um op carnavalsmaondag op ut jeugdbal en echte modeshow te gaon make. Hier kan dan iederieën an mitdoen. Vur de nojste en creatiefste coupe is d'r natuurluk wer enne mojje pries te verdiene. Ik zeuj zegge tot dan. Karl Lagerfeld Jeugdboerebruiloft "de Karklingels" Op vastelaovesdinsdag zullen bij de jeugd Dianne van de Mortel en Gijs Dupont in het onecht met elkaar verbonden worden. Voordat gebeurt zullen zij echter eerst om 14.30 uur met paard en wagen door Oostrum trekken. De bruiloftsceremonie zal dan omstreeks 15.15 uur in Zaal de Karklingel plaatsvinden. Aansluitend natuurlijk een echte receptie, met krentebrood en chocomel. Wilt u dit gebeuren van dichtbij meemaken, dat bent u van harte welkom. Tot ziens op de bruiloft van Dianne en Gijs. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wij zijn Carnavalsmaandag, -dinsdag en aswoensdag gesloten Ton Wil Kessels 21 Buurtwinkel Pro-Vers

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 21