Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 1 - 9 februari Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Martin Moorrees en Wim Versleijen, Pierre Wolters, jaardienst Lei Janssen, gest. jaardienst overl. ouders Hendrix-Geurts, voor 'n jarige, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans Piet Janssen en overl. familie, overl. ouders Loonen van Rens en deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Eerste vrijdag van de maand Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Nel v.d. Berg-Linskens, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Rick Op den Camp, Frank Frederix, Job Euwes, Lennart Peeters Zondag 08.30 u. Jacqueline Engels, Laura Op den Camp, Suzan Nellen, Annemiek Moraal 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Linda Wijnhoven, Erna Gooren Memisa-collecte In dit weekend in alle H. Missen collecte voor Memisa. Memisa-artsen en verpleegkundigen in de Derde Wereld voelen zich vaak machteloos. Dat gevoel van onmacht en verdriet wanneer je niet in staat bent te helpen omdat het medicijn niet voorhanden is of als mensen niet meer te genezen zijn omdat ze te laat in het ziekenhuis komen. Maar van opgave is geen sprake. Ook onze uitgezondenen zien hun werk net als missionarissen en missiezusters jaren geleden, als een opgave die ze moeten voltooien. Zij putten hierbij kracht uit het geloof én uit de overtuiging dat er voor iedereen, óók voor de allerarmsten, een toekomst mogelijk moet zijn. Memisa hoopt dat zij ook dit jaar weer op Uw steun mag rekenen en hoopt op een geslaagde collecte. Warm aanbevolen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3