om de eerste nieuwe uniformen voor de Harmonie aan te kunnen bieden. Momenteel is hij nog lid van de Stichting instrumenten en uniformenfonds. Belangeloos stelde hij grond beschikbaar voor het telen van gewassen en de opbrengst was voor de Harmonie. De stalling wordt nog steeds gebruikt voor opslag van oud-papieraktie en goederen voor de jaarlijkse rommelmarkt. Vanaf 1967 tot en met 1986 was hij lid van het bestuur van de Harmonie en werd in 1986 benoemd tot Ere-lid. Buiten de Harmonie is Ser vanaf 1966 lid van de Financiële Commissie van de Kerk. En van deze commissie is hij nog steeds lid. Al ruim 28 jaar lid van de Voetbalvereniging die ook nooit tevergeefs aankloppen voor rijdend materieel voor de jaarlijkse oudijzeraktie. Ook was Ser 20 jaar voorzitter van de Raad van Toezicht van de toenmaliqe Boerenleenbank te Oostrum. De Orde van Verdienste wordt uitgereikt tijdens het "Vastelaovesconcert" op maandag 3 februari 1997, in het Gemeenschapshuis, waar men tevens de mogelijkheid heeft hem met deze welverdiende onderscheiding te feliciteren. Als 36e Prins van Aostrum, LullBoshuuze, Graaf van de Stationsweg, Hertog van de Waterdüvels, Baron van ut Aostrums Melkhuuske, Beschermhieër van alle plaentjes en struukskes Ridder van de Goetzenhof is gekoze Dave I (Dave Moorrees) Ter gelegenheid hiervan zal 'n resepsie gehalde werre ien ut Gemaen-schapshuus, Watermeulenstraat 1, 5807 BJ Aostrum. Vroeg ien d'n aovend beginne wij urn 20.11 uur en wel op zaoterdag 1 fibbrewarie 1997. De Eikenhofkapel zal op dizzen aovend vur de meziek zörge. Wij zun ut biezonder op pries stelle ow daor te meuge begroette. C.V. "De Karklingels" Ut Bestuur, Vorst, Nar en Raod van Elluf. 17

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 17