Aldewieverbal Zaterdag 25 januari 1997 Zaterdag 25 januari wordt in het gemeenschapshuis van Oostrum het "Aldewieverbal" gehouden. Deze avond is voor jong en oud toegankelijk. Aanvang: 20.30 uur Op deze avond wordt het "Boerebruidspaar" 1997 aan het publiek bekend gemaakt. Dit jaar wordt de Boerebruiloft georganiseerd door de Carnavalsvereniging zelf. Laot ow verrasseüü Optocht Oostrum Hebt u ook zo'n zin om het de jury lastig te maken? Ja - doe dan mee aan de optocht op carnavalszondag. Opgave bij: Paul van Bergen tel. 512 179 of Wien Staaks tel. 588 144 Optocht Venray Opgave voor de optocht in Venray op de maandagmiddag kan bij Wim Nielen tel. 582 569 Zaterdag 1 februari Verkoop vastelaoveskrant "de Karklingel" 20.11 uur receptie Prins Dave 1 Passe-partouts jeugdcarnaval 1997 Tot en met vrijdag voor carnaval loopt bij de Rabobank Venray-Oostrum een aktie om (onder bepaalde voorwaarden) tegen een aantrekkelijke korting in het bezit te komen van een passe-partout. Er zijn twee soorten passe-partouts 1Voor de kinderbals in het gemeenschapshuis (maandag- en dinsdagmorgen met op de dinsdag een traktatie) en de jeugdboerebruiloft op dinsdagmiddag in zaal "de Karklingel." 2. Voor alle jeugdbals in zaal "de Karklingel" en de jeugdboerebruiloft op dinsdagmiddag. Voor degene die geen gebruik maken van bovenstaande aktie van de Rabobank is er nog de gelegenheid om een passe-partout te kopen en wel op: Vrijdag 07 februari in zaal "de Karklingel" van 18.00 tot 19.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 19