1973 1997 In de weken van 12 t/m 26 januari wordt landelijk de jaarlijkse Aktie Kerk balans 1997 gehouden. Deze Aktie wordt gehouden door en met onder steuning van de in Nederland deelnemende Kerkgenootschappen. Uitvoering geschiedt echter volledig in de plaatselijke parochies en ook de bijdragen komen volledig ten goede aan de plaatselijke parochie. Zoals gebruikelijk sluit ook onze parochie zich bij deze aktie aan. Daarom zal vanaf 16 januari een aantal vrijwilligers bij u een gesloten enveloppe bezor gen, met daarin behalve informatie o.a. ook een verzoek om deelname aan de aktie voor het jaar 1997 alsmede een retour-enveloppe. In de week van 20 t/m 26 januari en zonodig ook daarna zullen de vrijwilli gers de gesloten retour-enveloppe graag bij u op komen halen. U zult er onze vrijwilligers zeer terwille mee zijn, als u daarvoor deze enveloppe dan gereed zou willen leggen. Bij voorbaat zeggen wij U dank voor uw mede werking. Mocht het zo zijn dat u, om welke reden dan ook, de enveloppe op een later tijdstip zelf wilt inleveren, dan kan dat bij de administrateur van de aktie in onze parochie, de heer J. Janssen, Stationsweg 138a in Oostrum. Nu 1996 is afgesloten, mag worden vastgesteld dat ook in het afgelopen jaar is gebleken van een grote betrokkenheid bij onze parochie. Op grond daar van mag met opnieuw ieders daadwerkelijke hulp en betrokkenheid ook 1997 met vertrouwen tegemoet gezien worden. In het voorjaar wordt de jaarlijkse parochie-vergadering gehouden. De datum zal tijdig in dit Weekblad worden gepubliceerd. Tijdens deze vergadering zal door het Kerkbestuur verantwoording worden afgelegd over het beleid in de achter ons liggende periode en bestaat ook voor ieder de gelegenheid om vragen te stellen. Maar uiteraard kunt u ook buiten die vergadering te allen tijde met vragen terecht bij het Kerkbestuur en de Financiële Commissie. Het Kerkbestuur en de Financiële Commissie van de R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 KERKt BAI7ANS

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7