Zittingsavonden De carnavalsvereniging kan terugzien op twee plezierige zittingsavonden. Beide avonden werd het zelfde programma geboden maar toch waren ze heel verschillend. 't Göt zette 'n prima act neer als het inbrekersgilde van Oostrum en gezien het resultaat ging hen dat goed af. Het optreden van de winnaar van de liedjesmiddag, dit jaar Marjo en Thijs, hoort gewoon in het zittingsprogramma gezien de reacties van het publiek. Now- Èn, verrassend en gevat namen ze Oostrumse zaken op hun wel bekende manier op de korrel. Zij kunnen ongetwijfeld tevreden terugkijken op hun optreden. De buuterredners als "de Vrijgezel", de Chinese ober en de Fondspatiënt hadden de lachers op hun hand. 't Kwartjesvolk, voor de eerste keer op een Limburgse zittingsavond, sloeg geweldig aan bij het publiek en waren niet van het podium te slaan. De afsluiting was gezien het programma niet de meest gelukkige maar wat het zangduo bracht was zeer zeker het aanhoren meer dan waard. Op de vrijdag werden Jos Martens en Wien Staaks door de Vorstenraad onderscheiden met het 1 x 11-jarig lid zijn van de Raad van Elf. Tevens ontving Henk van Goch een onderscheiding van de vereniging i.v.m. 11 jaar lid van de jeugd-commissie. Zaterdags werden beiden onderscheiden door de B.C.L. en kreeg Theo Theeuwen de bondsonderscheiding i.v.m. 1x11 jaar penningmeester. Proficiat Tevens werd afscheid genomen van Chris van Cuyck die, na 23 jaar lid te zijn geweest van de Raad van Elf, stopt. Al met al een zeer gevarieerd programma dat prima gepresenteerd werd door Vorst Bert. Hij zal echter nog wel het een en ander goed te maken hebben met zijn schoonmoeder. Het muzikale gedeelte was als vanouds in vertrouwde handen van de Eikenhofkapel onder leiding van Sraar Kessels. Nogmaals iedereen bedankt -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 20

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 20