Jeugdcarnaval Karklingels en Karklingelinnekes Met een knallend Jeugdprinsenbal is het carnavalsjaar 1997 geopend. Er kwam een einde aan de regeerperiode van Prins Maurice I. Prins Maurice en Vorst Paul zijn samen de kermis opgestuurd. Zij hebben het zo goed gedaan afgelopen jaar, dat ze overal gratis in mochten. Natuurlijk geldt dit ook voor nar Sjors, die nog heerlijk op wintersport was, eveneens de Jeugdraad. De waarzegster die bij de kermis hoorde, liet 6 jongens op het podium ko men. Één voor één werd de toekomst voor de jongens door de waarzegster verteld. Zo bleven er 3 jongens op het podium achter. Zij moesten een cur sus volgen op de kermis, dus stage lopen. Gerrit Broeren is dit jaar al 22 jaar ^wagenbouwer. Hem werd de eer opgelegd om door middel van touwtje trek ken het nieuwe trio te onthullen. Zo kwam als eerste Prins Noud (v.d. Mortel) te voorschijn. Hierna volgde vorst Koen (Hermans) en nar Jules (Janssen). Ze hebben hun vuurdoop met glans doorstaan en hebben met dit prinsenbal al 'n aardig voorproefje gehad, maar de gezelligste dagen staan hen nog te wachten. Dus tot ziens met de carnaval. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. LVB afdeling Oostrum Cursus: 50+; Einde of een nieuw begin Voor wie is de cursus bedoeld? Voor LVB-vrouwen van 50 jaar en ouder die samen met leeftijdsgenoten op zoek willen gaan en praten over; Wie je bent Wat je (weer) kunt gaan doen Wat je kunt veranderen als je dat zelf wilt. De cursus wordt gegeven in Zaal "Den Engel" in Venray DATA: Donderdagmorgen 6-13-20 maart en 3-10 april. Tijd; 9.30-12.00 uur. Kosten: 25,- per deelneemster. Opgeven vóór 19 januari bij Bergi Direks, tel. 581 096. Aan alle leden willen wij vragen om voor 1 febrauri de contributie 40,-- over te maken op rek.nr. 140093613 t.n.v. LVB Oostrum. U kunt ook betalen op de Jaarvergadering (vanavond). De Uitnodiging voor deze vergadering stond vorige week onder de kop van de OVB. Het geheel was wat verwarrend. Vandaar dat we het nogmaals plaatsen. 17

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 17