aandachtig gehoor, met heerlijke zang en muziek, in ln feestelijk versierde kerk. Op de eerste Kerstdag was er ook nog 'n heel goede opkomst. Individueel en in groepen hebben velen ervoor gezorgd dat Kerstmis kon slagen. Bedankt voor zo'n geweldige medewerking, en prettige samenwerking. Enkele cijfers over 1996 Cijfers die betrekking hebben op Sacramenten zijn niet zo belangrijk, maar wij mensen houden nu eenmaal van tellen. Proberen we de cijfers toch maar wat betrekkelijk te zien. Veel belangrijker is immers: wat steekt er achter de cijfers, wat leeft er in de mensen. Als de cijfers alleen maar cijfers zijn gebleven, dan betekent het niet veel. Cijfers kun je tellen, terwijl geloof en levensvisie, overtuiging en levenshouding ontelbare grootheden zijn. Bekijken we met deze achtergrond maar de cijfers over 1996. Doopsel: in 1996 werden in onze kerk 31 kinderen door het Sacrament van het Doopsel in de kerk van Christus opgenomen. Vormsel: Na 'n gedegen voorbereiding ontvingen 33 jongens en meisjes van groep 8 van onze basisschool en van de school De Hommel het H. Vormsel. Eerste H. Communie: 37 Kinderen van onze school en de Hommel deden in onze kerk hun Eerste H. Communie. Huwelijk: 7 Bruidsparen beloofden in onze kerk elkaar en God eeuwige trouw en liefde in het Sacrament van het huwelijk. Overledenen: 8 Dierbare medemensen gingen van ons heen om te delen in het leven van onze Verrezen Heer. Jaar 1997 Voor het jaar 1997 staan de volgende kerkelijke gebeurtenissen reeds vast. 8 maart: Toediening van het H. Vormsel door onze Bisschop aan de Vormelingen van onze basisschool en van de school de Hommel. 27 april: Eerste H. Communie van de kinderen van de Hommel. 4 mei: Eerste H. Communie van de kinderen van onze basisschool. Zondag 18 mei: Mariaprocessie. Hartelijk dank Voor alle ontvangen Kerst- en Nieuwjaarskaarten en wensen van zeer vele medeparochianen, heel hartelijk dank. Een gezegend 1997 We zijn weer 'n nieuwjaar begonnen. Er zullen weer goede en kwade dagen komen, dat hoort bij het mensenleven. Maar uiteindelijk: Als God mét ons is, wie zal dan tégen ons zijn? In deze zin wens ik u graag een jaar toe waarin u de vrede zult ervaren die Gods aanwezigheid U kan geven. Ik wens u allen toe, dat we het goed met elkaar kunnen vinden, dat we niets of niemand zullen afbreken, maar samen zullen opbouwen, dat we op elkaar 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9