Overlast door honden. Vrij regelmatig bereiken ons opmerkingen omtrent overlast door bevuiling van trottoirs, voortuin en speelveldjes voor kinderen. Wij verzoeken U deze overlast tot een minimum te beperken. Bedankt voor Uw medewerking! Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum van 10 december 1996. Wij ontvingen een verslag van de bijeenkomst "kommissie Aostrum 2000" met het verzoek te bekijken op welke wijze de dorpsraad medewerking kan verlenen aan de organisatie van de feestelijkheden rond de eeuwwisseling. Via een evaluatieformulier hebben wij de gemeente geïnformeerd omtrent onze ervaringen in het kader van het werkbezoek van B. en W. aan Oostrum 18 april 1995. In het dorpsradenoverleg werd wederom ruime aandacht besteed aan Keerpunt en de eventuele gevolgen voor de dorps- en wijkraden. Openbare werken van de Gemeente zal een dezer dagen Binnenhof onder handen nemen. Ook zal de beplanting langs de Stationsweg tegenover het N.S. Station worden verwijderd. Hiervoor in de plaats zal op verzoek van de bewoners een gazon worden aangelegd. Zoals gebruikelijk zal ook dit jaar weer een verlichte kerstboom geplaatst worden op het dorpsplein. Vergadering neemt kennis van het verslag van de werkgroep renovatie Mgr. Hanssenstraat. In genoemd verslag wordt o.m. aandacht besteed aan de eventuele randbebouwing van het dorpsplein. Onderwerp van studie is het gegeven of realisering van een woonzorgcomplex (20 woningen) financieel haalbaar en stedebouwkundig aanvaardbaar is. Een belangrijke voorwaarde is dat dit project niet ten koste mag gaan van het Oostrumse contingent in het nog te realiseren bestemmingsplan. Op zaterdag 18 januari 1997 zal wethouder Driessen het verkeersplein Oostrum feestelijk in gebruik nemen. De Harmonie zal voor een muzikale omlijsting zorgen. Het programma zal nader bekend worden gemaakt. De intocht van Sinterklaas is wederom goed verlopen. Betreurd wordt dat de geluidsinstallatie niet naar behoren functioneerde. Wij ontvingen de toezegging dat dit zeker niet meer zal voorkomen. Op zondag 22 december zullen wij de kerstpaketten bezorgen bij de hoogbejaarden en langdurig zieken. De opbrengst van de rondgang door Oostrum stemt ons tot tevredenheid. Alle gulle gevers bedankt voor Uw gewaardeerde bijdrage. Volgende vergadering: Dinsdag 14 januari a.s. in zaal "de Karklingel" te Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3